Domů » Jaké jsou nejlepší dárky pro gamery?

Jaké jsou nejlepší dárky pro gamery?

autor KarolinaRicht
0 komentářů
Dárek pro gamery: konzole Nintendo Switch.

I přesto, že se svět videoher pro laika může zdát býti chaotickým a jako velké sousto, určitě ve svém životě máte někoho, kdo má videohry rád či je to jeho koníček. Někdy může být samozřejmě těžké pro někoho najít dárek, pokud se v daném koníčku nevyznáte či pokud máte pocit, že dotyčný má vše. V tomto článku se podíváme na devět tipů pro nejlepší dárky pro gamery.

Na co je potřeba dát si pozor?

Pokud hledáte vhodné dárky pro gamery a hráče, velmi záleží na tom, kdo obdarovaný je a jakým hrám se věnuje. Je velice pravděpodobné, že dotyčný už skoro vše, co ke hraní potřebuje, má. Zároveň ale také existuje velké množství vychytávek a produktů, kterými hráče potěšíte. Může se jednat o elektroniku, ale také především o věci, který by si obdarovaný pro sebe sám nekoupil, ale můžou se mu hodit, nebo mu udělají radost.

Nejdříve se tedy zamyslete nad tím, kdo daný hráč je – zda víte, co už ve své sbírce má či je něco, o čem například už dlouho mluví. Také velmi záleží na tom, kolik peněz do dárku chcete investovat. Nápadů je ale spousta – od praktických vychytávek až po retro předměty, které potěší každého sentimentálního fanouška videoher.

Herní konzole a systémy: i to mohou být dárky pro gamery.

Devět tipů: dárky pro gamery

Při výběru dárku pro hráče videoher samozřejmě velmi záleží na tom, v jakém ekosystému se pohybuje – každá značka má svá specifika, příslušenství a kompatibilní elektroniku. Proto se předem informujte, co obdarovaný vlastní za konzoli či například na jaké platformě si kupuje hry. To je úplný základ. Pak zde máme ale ještě typ her, který hraje. Dnes máme mnoho případů, že je hráč zblázněný pouze do jedné hry, u které tráví stovky hodin.

1. Nová hra do sbírky

Ač se to může zdát jako celkem jednoduchý tip na dárek, darovat videohru není tak snadné. Je důležité vědět, co dotyčný už za hry vlastní, popřípadě jaké žánry patří k jeho oblíbeným. Spousta her je ale vícedílných (např. Zelda) či existují různé variace (Super Mario Bros), a tak výběr nemusí být tak složitý. Výběr je ale riziko.

2. Darujte lepší zvuk

Kromě obrazu je pro videohry také důležitý zvuk. Dárky pro gamery tedy mohou být například kvalitní sluchátka či reproduktory. Jedná se o poněkud dražší dárek, obdarovaný ho ale jistojistě ocení. Zároveň si také můžete být jistí, že váš dárek využije naplno.

3. Příslušenství pro herní set-up

Nyní se dostáváme k vychytávkám, které si často člověk sám pro sebe nekoupí. Zde se fantazii meze nekladou – můžete sáhnout po kvalitní myši pro hráče videoher, nebo také po podsvícené klávesnici určené pro gaming. Dále ale také existují například skladné pouzdra na herní karty (například pro Nintendo hry), stojánky na herní ovladače či sluchátka.

4. Personalizované dárky pro gamery

Dárky pro gamery také mohou být personalizované předměty s herní tématikou. Ať už je to podložka pod myš vyrobená právě pro obdarovaného, plakát oblíbené videohry, který necháte vytisknout či retro časopis s herní tématikou. Zde je menší šance, že se seknete.

5. Merch

Všechny franšízy nejprodávanějších her také nabízejí předměty s tématikou daných her – figurky, příslušenství, nebo také oblečení. I toto může být vhodným dárkem pro hráče, pokud chcete obdarovanému dát něco osobnějšího a darovat tak i něco, co potřebuje, nebo co využije také prakticky. Merch je vděčný a potěší.

6. Herní konzole

Pokud chcete darovat elektroniku (ale herní notebook je až příliš velká investice), můžete také darovat herní konzoli. Na trhu je velký výběr – například výrobky od firmy Nintendo, Xbox či Playstation.

7. Retro konzole

Pro gamery, kteří jsou fanoušci klasických her, nebo mají slabost pro upomínkové předměty, můžete vybrat retro konzoli jako je například gameboy či jednu z prvních konzolí firmy Nintendo. Ty najdete na bazarech, ale také na stránkách se zbožím pro gamery.

8. Pohodlí

Dárky pro gamery ale nemusí vždy souviset s elektronikou, můžete jim totiž také darovat pohodlí. Možností je mnoho: od herních židlí, brýle s filtrem modrého světla, až po pohodlné oblečení s herní tématikou.

9. Poukaz

Pokud si nejste jistí, nebo je pro vás téma dárků pro gamery moc obsáhlé, určitě nic nezkazíte poukazem do e-shopu či na herní platformu, nebo třeba předplatné do online služby (nabízí například Nintendo). Dáte tak obdarovanému volnost vybrat si přesně to, co si přeje.

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz