Domů » Lze vydělat za pomoci MarketAgent? Recenze a zkušenosti

Lze vydělat za pomoci MarketAgent? Recenze a zkušenosti

autor Eliška Vachková
0 komentářů
vyplňování dotazníků

Za poslední dobu začala spousta lidí pracovat z domova a vydělávat peníze online. Díky internetu můžete pracovat na plný úvazek nebo si jen tak přivydělat. Takovou příležitost dostanete od dotazníků, mezi něž patří také MarketAgent. Jak to celé funguje a dá se tím skutečně vydělat?

Jak fungují dotazníky

Jednou z možností, jak si přivydělat z domova je vyplňováním dotazníků. MarketAgent není jediným dotazníkovým serverem, zaregistrovat se můžete také například do My Map, Populace nebo Pro sebe. Je jich spousta, ale konkrétně tyto tři vám vydělají nejvíce. Proč? Dotazníky chodí pravidelně a jsou dobře ohodnoceny. Nestane se vám, že by se dotazník nezaznamenal a vy tak promeškali několik minut jeho vyplňováním. Když vám nějaký dotazník přijde, můžete ho vyplnit, ale pokud ho nevyplníte, nic se nestane – nepodepisujete žádnou smlouvu a nejste zaměstnáni, proto je systém volný a množství vyplnění je jen na vás. Nezabýváte se ani daněním, výdělek je považován za příležitostný.

O co se v dotaznících jedná? Bývá to různé, někdy chtějí firmy znát váš názor na reklamy, banky, nápoje a jídlo a někdy zkouší, jak jste bystří nebo jaké máte postoje. Různí se také délka, která se pohybuje zpravidla od 1 do 25 minut. Když se zaregistrujete do více panelů, přijde vám více dotazníků a vyplňování může zabrat klidně více jak hodinu denně. Vždy dejte přednost těm, které vám více vydělají, abyste svůj čas investovali správně.

Při nastřádání určité částky si svou odměnu vyberete a ta vám bude zaslána buďto přímo na účet nebo přes PayPal či Skrill. Některé portály nabízejí vyplacení částky, které je reálné dosáhnout během měsíce, u některých budete muset být trpělivější. I tak si ale při vyplňování několika dotazníků najednou přijdete na hezký přivýdělek. Jak je to ale s MarketAgent?

💡 Tip: Pokud vás zajímají serióznější tipy výdělku, tak si přečtěte náš přehled o tom, jak vydělat peníze. Nebo se podívejte na náš obsáhlý článek specializující se na vydělávání peněz na internetu. Zde se dozvíte vše potřebné a článek vás může správně nasměrovat.

Proč se do MarketAgent zaregistrovat?

Máte po práci čas, se kterým nevíte jak naložit a rádi byste si vydělali, jste studenti nebo by vás dotazníky prostě bavili. To jsou důvody, proč dát této online práci šanci. Registrace je jednoduchá. Stačí najet na webové stránky MarketAgent a kliknout na registraci. Vyplníte několik údajů, počkáte na e-mail a můžete začít! Nejprve vás bude čekat pár základních otázek o vás, abyste si tak vytvořili profil, na základě kterého vám budou chodit další dotazníky. Když vám nějaký přijde, budete o tom informováni e-mailem. Můžete si stáhnout aplikaci do telefonu, odkud se vám bude lépe vyplňovat a budou vám chodit oznámení. Pokud aplikaci nemáte, ale nechcete neustále kontrolovat e-mail, zapněte si oznámení v prohlížeči.

vyplňování dotazníku MarketAgent
Pravidelným vyplňováním dotazníků si můžete přijít i na 1 000,- Kč měsíčně.

MarketAgent: Výdělek nebo ztráta času?

MarketAgent je zahraniční portál, proto posílá odměnu přes PayPal nebo Skrill. Než se do něj tedy zaregistrujete, ujistěte se, že máte účet na jednom z platebních systémů, aby vám mohli být peníze vyplaceny. Výše nasbíraných bodů musí být minimálně 1 000 – 10 euro (252,28 Kč).

Co se týče dotazníků, přicházejí pravidelně, většinou každý den. Bývají spíše delší a ohodnoceny jsou dobře, ale nevýhodou je, že musíte reagovat rychle. Pokud vám přijde dotazník ráno, večer už nejspíš nebude k dispozici pro vyplnění. U českých portálů máte šanci se zúčastnit i několik dnů po doručení dotazníku, u MarketAgent ale ne, proto vyplňujte co nejrychleji. Kvůli této nevýhodě totiž přicházíte o peníze a nastřádání dané částky vám bude trvat delší dobu.

Několikrát se mi už také stalo, že jsem dotazník vyplnila, ale nezaznamenal se. Z vlastní zkušenosti už poznám, že je daný dotazník nedůvěryhodný a nejspíš to bude jen ztráta času. Bývá to neustálé přesměrování ze stránky na stránku a podobné. Nejspíš to po zkušenosti zjistíte sami. Také bych doporučila vyplňovat jen dotazníky, které vám přijdou e-mailem. Na stránce MarketAgent jsou totiž k dispozici i další, které jsou ve spolupráci s jinými stránkami, ty ale nikam nevedou, peníze za ně nedostanete, proto se jim vyhněte.

Čas od času po vás bude stránka chtít aktualizaci profilu. To znamená, že si projdete pár otázek na dané téma (například bydlení) a zaznamenáte, jestli se něco změnilo. Mohli jste se přestěhovat, pořídit si zvíře či mít svatbu. Na základě vyplnění vám mohou chodit dotazníky určené pro vás, proto aktualizaci nevynechávejte, provádí se jednou za rok.

Když máte vyplněno tolik dotazníků, abyste nastřádali množství peněz pro vyplacení, můžete s nimi naložit ještě jinak. Máte na výběr z několika organizací, které pomáhají, a vy svými vydělanými penězi přispějete také. Zasaďte strom, podpořte lidi s HIV nebo splňte sen vážně nemocným dětem.

Shrnutí

MarketAgent se tedy vyplatí hlavně v tom případě, že k němu budete vyplňovat i dotazníky z jiných portálů. Pokud z toho chcete vytěžit co nejvíc, vyplňujte co nejdříve po doručení. Až dosáhnete minimální částky, nechte si ji vyplatit nebo podpořte dobrou věc.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz