Domů » Manboxeo recenze: Čím jsou unikátní? Dárky pro každou příležitost?

Manboxeo recenze: Čím jsou unikátní? Dárky pro každou příležitost?

autor Zuzana Pitříková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Testujeme dárečky od Manboxeo.

Omrzelo vás hloubání a zdlouhavé vymýšlení dárkových předmětů? Dáte si na výběru záležet, ale přijde vám, že obdarovaný nakonec neskáče radostí? Zabalit peníze je sice řešení. Ale ne vždy! Dokázat, že vám na vašich milovaných záleží, je snazší, než si myslíte. Někdo si tu péči a starost už dal. A tam, kde postrádáte kreativitu, tam stojí ostatní. Otestovala jsem pro vás jeden z výrobků Manboxeo a tím i jejich přístup k zákazníkovi. Na co jsem přišla?

V čem jsou Manboxeo dárky originální?

Manboxeo jsou synonymem originálních dárků pro každou příležitost. Dárkové „klišé“ na seznamu dárkových předmětů rozhodně nenajdete. Už jste slyšeli o dřevěné dárkové bedně, ve které se ukrývá tematický obsah? Žádné trhání balicího papíru k vytvoření napětí a očekávání nečekejte. To napětí bude mnohem delší. Dostanete do rukou páčidlo a poraďte si. To je jiný level odbalování dárků. A aby ženy nepřišly zkrátka, je pro ně decentnější řešení. Truhla se zámečkem a pilka k tomu. To zdolá i něžná ženská ruka.

Uvařit si doma vlastní pivo? Není nemožné! Rozbít cihlu, abyste se dostali k dárkové kartě do e-shopu podle své volby? Vtipné a inteligentní dárky. Dárečky pro kluky i holčičky. Dřevěné vonící kytky, které nikdy neuvadnou. A ještě mnohem více. 

Manboxeo – co to vlastně je za firmu a kdo za ní stojí?

Manboxeo je ryze česká rodinná firma, která, jako všechny geniální nápady, vznikla z nedostatku a specifické potřeby. Vedoucí Lukáš Legát se na konci roku 2013 sešel s kamarádem u piva. Bavili se tenkrát na téma vánočních dárků. Přemítali nad tím, co zase koupit. Dárkové „klišé“ už bylo tak ohrané a zažrané, že nešlo snést. A tam vznikla ta originální myšlenka – „Co kdyby někdo vybral prémiové dobroty i vychytávky, a navíc je zabalil do zábavného dárkového balení s precizním zpracováním?“ Lukášovi se v hlavě zrodila revoluční myšlenka, dárková Bedna s páčidlem. Líbí se mi, když mají firmy i produkty nějaký originální příběh.

Následovalo první garážové vydání

Nápad na svou realizaci nemusel příliš dlouho čekat. Už na začátku nastávajícího roku vznikly první bedny pod rukama šikovného Lukášova táty, o zpracování páčidla se postaral děda a máma byla jako kupecká loď, která Bedny distribuovala k prvním zákazníkům. A jak to dopadlo? První rok za sebou nechal 850 prodaných kousků, a to jen v rodinném kruhu.

Rodinná firma s důrazem na zákazníka

Můj zákazník, můj pán. Asi takto by se dalo Manboxeo popsat. Minimální delegace práce třetím stranám, kvalitní zákaznické služby a maximálně pozitivní přístup k zákazníkovi jsou gruntem. 

A co se povedlo? Manboxeo už nefunguje jen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku a Maďarsku.

Moje testování Bedny pro pivaře + „půllitru“ s gravírováním

Děkuji Manboxeo, že k testování výrobek zaslali. Dali mi na výběr, co bych si přála. Já jsem vybrala Bednu pro pivaře + „půllitr“ s gravírováním a potěšila tak svého muže. Původně jsem si chtěla vybrat levnější bednu bez gravírovaného „půllitru“. Ale sami mi ochotně nabídli „vyšší“ verzi.

A jak naše testování probíhalo? Byla to radost. 

Komunikace a doprava

To byla rychlovka. Domluvili jsme se jako dva chlapi. Tak rychlé to bylo. Balíček tady byl do dvou dnů. 

A hurá do rozbalování

Manboxeo počítá s tím, že jste koupili dárek. Cedulka odesílatele je odlišná a mate, aby obdarovanému hned všechno nevyzvonila. Nejde poznat, o co se jedná. Takže, chcete-li dárek nechat v původní krabici, nic vám nebrání. 

Z krabice se vyklube Bedýnka Manboxeo a může se vyprostit na svobodu. A začíná páčidlový boj. Po několika minutách páčení a zdolání několika hřebíků a nastřelovacích hřebíčků se dobýváme dovnitř. Manžel konečně objevuje obsah mezi vkusně zasypanou hromádkou výstelky. 

Testujeme Manboxeo pro pivaře.

Co je součástí Bedny pro pivaře + „půllitru“ s gravírováním? Těchto 14 prémiových produktů:

 • ručně vyráběná dárková bedna Manboxeo
 • modré páčidlo z dílny Manboxeo,
 • Thornbridge Jaipur 0,33 l GB,
 • Weihenstephan Hefeweißbier 0,33 l GER,
 • Fullers London Pride 0,33 l GB,
 • Gouden Carolus Tripel 0,33 l BEL,
 • Kasteel Rouge 0,33 l BEL,
 • Sierra Nevada Pale Ale 0,355 l USA,
 • křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s uzenou slaninou 40 g,
 • křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s cheddarem a cibulí 40 g,
 • 2 ks ručně vyráběných dřevěných podtácků Manboxeo s otvírákem,
 • originální chladicí “půllitr” Manboxeo 330 ml.
Testujeme dárečky od Manboxeo.

Tato Bedýnka od Manboxeo mne hned zaujala, protože můj manžel je pivař, byla to jasná volba. A že ochutná piva z Belgie, USA, Německa a Anglie spolu se zážitkem, bylo lákavé. 

Hodnocení obsahu

Piva byla skvělá. Některá chutnala více, jiná méně. Ale to je čistě subjektivní názor. A jak se říká: „Sto lidí, sto chutí.“ Manželovi nechutnala piva z ječmene. Ale bylo moc fajn je zkusit, aby na to přišel. Brambůrky byly výborné. Takové v supermarketu nenajdete. Za mne mají pár bodů navíc ty s cheddarem a cibulí. Škoda, že nebyly větší. 

Podtácky s otvírákem. Praktické, vychytané, precizně zpracované. Chiller s rytinou manželova jména je skvělý. Hned si jej zamiloval. Precizní zpracování můžete vidět na fotografiích. Nerezová ocel je praktická a nerozbitná, takže krýgl používá jako univerzální hrnek. Objem akorát tak na tato 0,33l piva.

Dárek není jen obsah ale i bedýnka

Líbí se mi udržitelný koncept. Žádný papír, celofán a podobně. Dárek zabalený ve dřevě je dárek v dárku. Obsah byl užitečný pro manžela. Bedýnka zase pro mne. Při páčení si musíte dát záležet, abyste ji příliš nepoškodili. Co musím podotknout, je škoda využít tolik nastřelených hřebíčků. Víko se tím trochu poškodí. Ale chápu, že jde o napětí a zážitek. A ta těžší překonatelnost to samozřejmě graduje. Ale šikovný kutil si poradí. Stačí využít trochu tmelu, přebrousit, nalakovat a úžasný a užitečný kousek úložného prostoru (nebo čehokoliv chcete) je na světě.

💡 Tip: Hledáte tipy na dárek pro muže k výročí? Inspirujte se v samostatném článku.

Pro jaké příležitosti hledat tyto neotřelé prezenty?

 • Narozeniny, Vánoce, ke svátku, 
 • výročí, z lásky, k Valentýnu,
 • na svatbu, k rozlučce,
 • do práce (pro kolegy nebo šéfa),
 • pro kamarády, 
 • pro děti,
 • manžela, manželku, přítele, přítelkyni,
 • maminky, táty,
 • pro babičku, dědečka.

V Manboxeo jsou vybaveni pro každou příležitost. Super je, že si vybíráte nejen podle finančních možností, ale i podle toho, co má daný člověk rád. Stačí se podívat na stránky. Nápady, čím obdarovat, se na vás najednou budou hrnout jako lavina. A už si nebudete muset lámat hlavu, v jaké podobě darovat peníze.

Nejlepší dárky od Manboxeo:

 • Bedny s páčidlem
 • Truhla se zámečkem a pilkou
 • Personalizované dárky 
 • Vtipná trička s potiskem
 • Vychytávky a gadgety (vynálezy)
 • Dřevěné vonící kytice
 • Beerboxeo aneb pivní sety
 • Kanystr Bary
 • Loveboxeo (boxy plné tematických specialit)
 • Domácí pivovary
 • Prémiové boxy
 • Tollboxeo se šperhákem
 • Armyboxeo s lanem

Manboxeo není jen Manboxeo aneb proč je jejich originalita originální

Damboxeo

Dámská křehkost se k Manboxeo nehodí. A proto se pro tuto příležitost našla něžnější a odlehčenější varianta. Truhla se zámečkem, který stačí pilkou hezky rozřezat.

Damboxeo alias Manboxeo pro dámy

Beerboxeo

Designově promyšlený dárkový box plný pivních lahůdek z celého světa s edukativním charakterem.

Beerboxeo

Loveboxeo

Prémiový obsah delikates nebo kosmetiky v balení ve tvaru srdce.

Loveboxeo

Toolboxeo 

Zahrát si na lockpickery pomocí šperháku… V elegantním kufříku na nářadí pro každého pořádného chlapa se ukrývají prémiové dobroty, kvalitní pití a mnoho dalšího.

Toolboxeo

Armyboxeo

Dárek ukrytý v plechové muniční přepravce zauzlovaný lanem. Po zdolání pravé padákové šňůry se dostanete k obsahu v podobě pečlivě vybraných delikates. 

Armyboxeo

Kidboxeo

Dřevěné boxy plné dobrot nebo tematických hraček pro děti.

Kidboxeo

Kanystr Bary

Bary z kovového vojenského kanystru s dřevěným interiérem a LED podsvícením. Precizní ruční prácička. A obsah? Co si jen chlapi přejí. Jack Daniels, whisky, rumy, …

Kanystr Bary

Ceny: stojí to za to?

Za dobrou myšlenku se vyplatí si připlatit. I tak to vidím v případě Manboxeo. Většina zákazníků koupí tento dárek jedné osobě pouze jednou, ale jsou i pravidelní fanoušci, které na dárky od Manboxeo nedají dopustit. Manboxeo je nejčastěji narozeninovým nebo vánočním dárkem. Recenze sama ukazuje, že je taková firma na českém trhu prozatím unikát. A nejde jen o samotný koncept, který se cení. Obsah je pečlivě vybraný. Mít možnost ochutnat ty nejlepší speciality z celého světa, je něco skvělého. Pečlivost je stejně vidět na zpracování výrobků. Nic laciného rozhodně nedostanete. Tak jak to posoudím nakonec? Chcete pro své nejbližší to nejlepší? Odpověděli jste si kladně? Pak se to rozhodně vyplatí!

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz