Domů » Sázky a kurzy na volby do Evropského parlamentu

Sázky a kurzy na volby do Evropského parlamentu

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Sázky na volby do Evropského parlamentu

!!!Nejnovější tipy na konci článku!!!

Politické kurzové sázky se stávají stále oblíbenější a stále více lidí sází nejen na sport, ale zkouší také štěstí v analýze společenských nálad při volbách. Kurzy před volbami mohou sloužit jako jakési volební preference před volbami.

Sázkové kanceláře jsou u voleb do Evropského parlamentu opatrné

Sázkové kanceláře neměly ještě 3 týdny před volbami vypsané téměř žádné kurzy. Jediným kurzem byl nezajímavý 1.17 na vítězství hnutí ANO.

Proč sázkovky nevypsaly kurzy na stále populárnější volby? Důvody jsou hned tři:

  • Překrývání s MS v ledním hokeji
  • Nízký zájem o volby do Evropského parlamentu oproti volbám prezidentským a parlamentním
  • těžko predikovatelné výsledky bez jasných průzkumů pro eurovolby

Čtrnáct dní před volbami sázkové kanceláře vypsaly kurzy i na vítězství dalších kandidujících politických subjektů a dá se předpokládat, že budou vypisovat další.

Pro sázkaře je velká škoda, že si sázkovky netroufly vypsat kurzy také na procentuální zisky jednotlivých stran, tak jako tomu bylo u prezidentských voleb 2018.

Na co se vyplatí sázet v eurovolbách?

Na jakých kurzech lze vydělat v sázce přes internet? Kurzy jsou spíše opatrné, ale 5.4 na vítězství Pirátů může být dobrá volba, jelikož Piráti mají mnohem více disciplinované voliče.

Piráti mají šanci na vítězství za předpokladu, že se jim povede závěr kampaně, ve volební den bude hezké počasí a bude malá voličská účast do 18 %. Voličská účast nad 22 % bude hrát do karet hnutí ANO.

Sázky na volby do Evropského parlamentu
Tipy na sázky k volbám do EU

S velice zajímavým číslem je v kurzech od Fortuny zařazen STAN+TOP 09, kde je kurz 80 čtrnáct dní před volbami. Tato široká koalice má volební potenciál přes 20 % a při extrémně nízké účasti má jistě vetší šance na vítězství než 1/80.

STAN+TOP 09 má určitě větší šanci na celkové vítězství než KSČM či ČSSD s kurzem 60/1 čtrnáct dní před volbami. Nejlepší strategií pro sázky k eurovolbám 14 dní před volbami může být vyčkávání nebo sázka na vítězství u Pirátů a STAN+TOP 09.

Sázky na zisk politických stran při volbách do Evropského parlamentu

Tři tipy na sázky před volbami do Evropského parlamentu vytvořené na základě volebních preferencí politických stran, analýzy předvolebních kampaní a kurzů.

  1. SPD se umístí do 4 místa s kurzem 3: SPD před volbami posílila, na čtvrtém místě SPD vidí portál Politico, SPD má poměrně masivní předvolební kampaň.
  2. ČSSD získá více než 6.05 % hlasů při kurzu 2.4: ČSSD má vysoké výdaje na reklamu nejen na Facebooku, kampaň je vidět, ČSSD má volební preference vyšší než 7 % do PS, velká členská základna sociálních demokratů.  
  3. Piráti získají méně než 16.99 % hlasů při kurzu 2.06: Růst podpory Pirátů nad 13 % je jen na základě průzkumů, malý rozpočet, bude těžké zmobilizovat mladé voliče, Piráti budou mít velice dobrý výsledek – horší než 17 %).

Tři příležitosti s kurzem přes 2 % a vysokou šancí úspěchu.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz