Domů » Sázkové kurzy na prezidenta 2023

Sázkové kurzy na prezidenta 2023

od Patrik

Ihned po skončení prezidentských voleb v roce 2018 se rozhořely spekulace o možných budoucích kandidátech po Miloši Zemanovi. Volební preference kandidátů pro volby v roce 2023 zatím úzce vycházejí z výsledku prezidentských voleb 2018.

V tomto aktualizovaném článku můžete sledovat vývoj sázek na budoucího prezidenta a tím i vývoj preferencí kandidátů. Nejaktuálnější zprávy naleznete na samém konci článku!

Kurzy na prezidentské volby 2023

Sázkaři uvádějí místo plánovaného regulérního termínu v roce 2023 raději termín „první prezidentské volby po volbách 2018“. Tím se snaží předejít možným komplikacím, kdyby současný prezident Miloš Zeman nemohl svůj mandát dokončit (například ze zdravotních důvodů).

Čtyři roky před volbami jsou spekulace, kurzy i volební preference velmi předčasné a do hry jistě vstoupí ještě mnoho faktorů, které s celou situací značně zamíchají. Je velice pravděpodobné, že budoucí prezident ještě ani sám neví, že bude do prezidentských voleb 2018 sám kandidovat.

Favoriti prezidentských voleb 2023

Jako hlavní favoriti na budoucího prezidenta se zatím rýsují neúspěšní kandidáti na prezidenta z voleb 2018. Mezi tři nejžhavější patří Jiří Drahoš, Pavel Fischer a Marek Hilšer.

Všichni tři se díky popularitě z prezidentské kampaně 2018 hravě dostali v říjnových volbách 2018 do Senátu České republiky. Mediální kapitál z prezidentské kampaně se nedá dohnat ani statisíci vynaloženými na senátní volby protivníky. Lidé si zkrátka řekli: „Málem byl prezident, tak teď ho budeme mít jako senátora“. Všichni tři tak v Praze zvítězili drtivě. Jiří Drahoš vyhrál dokonce v prvním kole.

Nejvyšší kurz má Jiří Drahoš, který se dostal z kandidátů sice nejdále, ale oznámil, že nehodlá v příštích prezidentských volbách kandidovat. Kurz na Jiřího Drahoše Fortuna ocenila 25:1 na konci října 2018. Kurz 15:1 má Marek Hilšer, který si za závojem ideálů demokracie vytvořil účelové hnutí „Marek do Senátu“ a vyštípal díky své popularitě senátora Libora Michálka, jenž ho podpořil ještě jako neznámého do voleb prezidentských.

Na společenské a politické sázky můžete také výhodně sázet u společnosti Maxitip, kde můžete sázet při ještě výhodnějších kurzech než mají hlavní sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport.

Maxi Tip sázky na prezidenta

Výhodné sázky na prezidenta!

Největším favoritem z tří prezidentských kandidátů je Pavel Fischer, který má kurz 10:1. Všichni kandidáti mají výhodu mediálně významné role senátora před nadcházejícími prezidentskými volbami.

Kdo vyhraje prezidentské volby 2023? Může to být zase Klaus?

Ano může. Syn bývalého prezidenta Václava Klause v posledních letech prorazil v ODS a vytvořil si v této politické straně vlastní křídlo. Václav Klaus mladší je rétoricky ostrý politik a mimo voličů ODS oslovuje také elektorát SPD a sociální demokraty. Jeho kurz je až překvapivě nízký a to 10:1 stejně jako má Pavel Fischer.

Do hry o prezidentský úřad může zasáhnout i jeho otec, jenž již prezidentem na dvě funkční období byl. Kurz i přes věk Václava Klause staršího je slibných 25:1.

Kurzy na prezidentské volby 2023

Sázkové kurzy na prezidenta Fortuna

Sázkové kurzy přejí v lednu 2019 také Jiřímu Čunkovi a Jaroslavu Kuberovi

Jiří Čunek i přes určité kontroverze ukázal obrovskou popularitu při senátních volbách, kde dokázal jako jediný společně s Jiřím Drahošem zvítězit v prvním kole. Kurz na Jiřího Čunka jako budoucího prezidenta je 33:1.

Jaroslav Kubera je další z řady úspěšných senátorů, který také jasně zvítězil v senátních volbách. Oba pány spojuje až neuvěřitelná podpora v jejich domovských regionech. Ovšem budou populární i jako celorepublikový kandidáti?

 • Kurzy na prezidenta 2023 – volební preference leden 2019

U prezidentských voleb je široké spektrum kandidátů, avšak většina z nich jsou spíše kuriózními kousky. Výpis těchto sázek při obrovských kurzech je pro sázkovou kancelář vždy jednoduchý zisk. Výpis těch nejzajímavějších 4 roky před volbami najdete níže:

 • Radek Štěpánek 555:1
 • Jana Bobošíková  1200:1
 • Pavel Kováčik 200:1
 • Jaromír Soukup 50:1
 • Jaromír Jágr 68:1

Kurzy na prezidenta 2023 – volební preference červen 2019

Václav Klaus mladší se velmi výrazně po vyhazovu z ODS obul do své politické činnosti a založil politickou stranu Trikolóra, která by se podle odhadů mohla stát zajímavou alternativou na konzervativním pravém křídle.

Otec Václav Klaus je také ve výborné formě i po oslavě 78 narozenin a tak je na něj také velmi nízký kurz.

 • Václav Klaus mladší 7:1
 • Václav Klaus starší 15:1
 • Zdeněk Škromach 35:1
 • Andrej Babiš 15:1
 • Jaromír Soukup 22:1

Na druhou stranu překvapují sázkové kanceláře poměrně slabým nízkým kurzem na Zdeňka Škromacha, který je dnes politickou mrtvolou a jeho povstání od bazénku je minimálně nepředstavitelné.

Při mohutných demonstracích na Letné je těžko představitelným příštím prezidentem i Andrej Babiš.

Jaromír Soukup si v červnu na 2019 otevřel i svůj eshop Jaromíra Soukupa a možná i díky tomu kurz na jeho prezidentování po Miloši Zemanovi klesl na 22:1.

Sázky na prezidenta – volební preference srpen 2019

Kurzy na Andreje Babiše a Jaromíra Soukupa přes léto povyrostly a jejich zvolení příštím prezidentem se stalo méně očekávané. Nejpravděpodobnějším příštím prezidentem z řad bývalých prezidentským kandidátů, nyní senátorů, je Pavel Fischer.

 • Pavel Fischer 7:1
 • Marek Hilšer 15:1
 • Jiří Drahoš 20:1

Nízkým kurzem 15:1 překvapuje Dana Drábová nebo státní zástupkyně Lenka Bradáčová, přesto s kurzem 1,2:1 je očekáván v prezidentské funkci opět muž. Na oficiální kandidáty na prezidenta 2023 je však stále velmi brzo! Na sbírání přízně a mediálního kapitálu ovšem ne.

kurzy prezident 2023
Kdo bude dalším prezidentem?

Sázky na prezidenta jsou stále velmi otevřené. Pokud si v kurzových sázkách nevěříte, tak se podívejte na jiné možnosti, jak vydělat peníze na internetu bez vkladu.

Sázky na prezidenta – volební preference listopad 2019

Od srpna 2019 se nezměnili kurzy na dva bývalé protikandidáty Miloše Zemana a to ani v návaznosti na oficiální odstartování předkampaně Marka Hilšera. Hilšer uspořádal tiskovou konferenci, kde oznámil, že bude kandidovat v prezidentských volbách 2013 a do té doby chce objíždět kraje a bavit se s lidmi. 15:1 je velmi příznivým kurzem, když víme, jak dokázal Hilšer oslovit voliče při senátních volbách i volbách prezidentských.

 • Pavel Fischer 7:1
 • Marek Hilšer 15:1
 • Petr Pavel 8:1
 • Dominik Hašek 39:1
 • Andrej Babiš 6:1
 • Jaromír Soukup 25:1

Naopak nízký kurz je na Petra Pavla, který je již také neoficiálním kandidátem. Dominik Hašek se v listopadu také nechal slyšet, že studuje politiku a nevylučuje v roce 2013 kandidaturu na Hrad.

Nejnižší kurz má Andrej Babiš, jehož hnutí dosahuje v listopadu 2019 volebních preferencí 30 %. Naopak mírně se zvýšil kurz na moderátora Jaromíra Soukupa.

Články, které stojí za přečtení: