Domů » TOP 10: Originální vánoční dárky pro ženu

TOP 10: Originální vánoční dárky pro ženu

autor Eliška Vachková
0 komentářů
dárky

Hledáte originální dárky pro ženu, ale všude je pořád to samé? My pro vás připravili seznam 10 originálních dárků, které se hodí pro maminku, přítelkyni, kamarádku nebo sestru. Určitě vykouzlí úsměv na tváři a ještě k tomu překvapí!

Jak ušetřit při nakupování dárků

Vše se zdražuje a proto musíte omezit i svůj letošní rozpočet na vánoční dárky. Nezoufejte, neznamená to, že byste museli kupovat méně nebo ne tak kvalitní produkty. Ušetřit se dá všude a na všem, pokud víte, jak na to. Máme pro vás několik tipů, které by se vám mohli hodit.

1. Stanovte si rozpočet

Abyste se nedostali na výši částek, ze kterých vám je špatně, stanovte si předem rozpočet na všechny dárky. Vypište si, pro koho dárek kupujete a ke každému přiřaďte určitou částku. Zjistíte tak, kolik budete celkově potřebovat našetřit. Důležité je, abyste se svého plánu drželi a částky příliš nepřekračovali. Nechte si raději na straně o trochu víc, protože budete například platit poštovné nebo bude něco o pár korun dražší. Pokud si ale nastavíte u někoho 300,- Kč, nedávejte za něj 500,-, protože se to nasčítá a částka se rapidně zvýší.

2. Sepište si seznam dárků

Kromě částky k jednotlivým lidem sepište i seznam dárků. Komu co dáte? To vám pomůže představit si cenu, kterou utratíte. Nebudete tak navíc kupovat nějakou kravinu, ale nad dárkem se zamyslíte, což se vždy cení.

3. Odebírejte newslettery

Abyste mohli neustále sledovat výhodné nabídky, slevy, výprodeje a dopravu zdarma, odebírejte newslettery u vašich oblíbených e-shopů nebo u oblíbenců lidí z vašeho okolí, které se chystáte obdarovat. Získáte tak přehled o tom, kdy bude výhodnější dárky pořizovat a celkově ušetříte.

4. Nakupujte z jednoho e-shopu více dárků

Abyste nemuseli zbytečně platit za poštovné, vyberte nějaký e-shop, na kterém nabízejí různorodé zboží nebo nakupujte v kategorii, která je pro většinu lidí z vašeho okolí zajímavá (fitness, jídlo, kosmetika). Když objednáte více věcí nad určitou částku, nemusíte platit poštovné, a ušetříte tak nějakou tu kačku.

💡 Tip: Pokud nemáte více lidí, pro které byste nakoupili na jednom e-shopu, zeptejte se svého okolí, zda by s vámi nákup nesdílel a nemuseli jste tak platit poštovné, nebo si ho alespoň rozdělili.

5. Využijte kupónový web

Než kliknete na ,,objednat”, podívejte se na některý z kupónových webů a najděte slevu pro váš oblíbený obchod. Jednou z takových stránek je Vasekupony.cz, která nabízí velké množství slev na různé obchody, kde si vybere určitě každý. Ať už kupujete cokoliv, máte možnost ušetřit.

dárky
Drahý dárek nemusí znamenat správný dárek. Zaměřte se na osobnost ženy, kterou obdarováváte a podle toho vybírejte.

TOP 10: Originální vánoční dárky pro ženu

Nyní už se přesouváme přímo k originálním vánočním dárkům pro ženy. Nebudeme je jednotlivě dělit na kategorie pro maminky, přítelkyně a tak dále, protože každá žena je jiná a bude se k ní hodit něco jiného, proto takové rozdělení nemá smysl. Vyberte si nebo se inspirujte našimi 10 tipy – tady jsou!

1. Kosmetické procedury

Každá žena o sebe chce pečovat, proto jí určitě uděláte radost nějakým poukazem na kosmetiku, ale také pokročilejší zákroky, jako je chemický peeling, laserové zbavení se chloupků nebo masáž, kterou už tak dlouho potřebuje. Málokdo si sám pro sebe takové služby dopřeje, proto se skvěle hodí jako dárek, který nebude čekat.

2. IPL epilátor

Zbavování se chloupků je otrava pro každou z nás, proto nám určitě pomůže přístroj, který dokáže odstranit chloupky až na půl roku. Nejen, že ušetříme peníze, ale také čas strávený v koupelně a naše pokožka zůstane hladká i nadále. Jedná se o nákladnější dárek, ale je praktický a určitě bude využit.

3. Kávovar

Pokud má žena ráda kvalitní kávu, pak nepohrdne kávovarem. Vybírat lze z pákových či automatických kávovarů, ze kterých je káva opravdu kvalitní a chutná. Mezi další výhodu, která je s kávovarem spojená, je nižší útrata v kavárnách, protože se káva vyrovná kvalitě podniků.

4. Chytré hodinky

Žít aktivně se snaží dnes už snad každý z nás. Při pořízení chytrých hodinek můžete sledovat svou spánkovou i pohybovou aktivitu, a mít tak lepší přehled o svém zdravotním stavu. Pro nesportovkyně i sportovkyně se tudíž tento dárek hodí, jelikož propojuje člověka více s vlastním tělem – učí ho lépe poznávat, pozorovat a vidět reálné výsledky.

dárky
Chytré hodinky se nehodí pouze pro sport, ale také pro každodenní život – počítání kroků, kvalita spánku, množství stresu.

5. Doplňky stravy

Originálním dárkem jsou také doplňky stravy, které zajišťují správné fungování organismu, ale také se zaměřují na určitý problém, který žena má. Řekla vám někdy, že se často stresuje a nedokáže se uklidnit? Pak jí pořiďte nějakou směs na zklidnění, jež pomůže se stresem lépe pracovat a celkově se více koncentrovat. Pokud je vegetariánkou, je třeba pravidelně užívat potřebné vitaminy – proto jsou vyvinuty speciální mixy přímo pro vegetariány.

Takovým dárkem jí nasměrujete správným směrem a ukážete jí, že je třeba se starat o své zdraví, v některých případech dokonce předcházet nechtěným stavům, které zažívá denně. Lze toho dosáhnout i přírodní cestou.

6. Erotické prádlo

Hledáte dárek pro svou drahou polovičku? Pak zkuste vybrat nějaký pěkný kousek v sekci erotického prádla. Může jít o košilku, bodysuit, podvazky, set podprsenky a sexy kalhotek nebo cokoliv jiného, co vyhovuje vašim preferencím. Jak by se vám líbilo obléct si partnerku do něčeho, co se vám líbí? Podívejte se na Bonprix.cz a najděte to pravé pro vás! Zde můžete využít slevový kód Bonprix.

7. Vybavení na sport

Víte-li, že žena sportuje, a to jak ve fitku, tak někde jinde, klidně i doma, vybavte ji něčím, co se jí bude hodit. Může jít o činky, kettlebell, odporovací gumičky nebo set na cvičení, který ji bude motivovat a bude lichotit její postavě. Je důležité, aby se člověk cítil dobře, protože jedině tak může podat lepší výkon. Legíny a podprsenky, které se na cvičení budou hodit najdete například na Bibloo.cz, kde můžete využít Bibloo slevovy kod.

8. Hlasový asistent

Ženy mívají spoustu práce – svou vlastní, starají se o domácnost i o děti a občas prostě potřebují pomoct. Darujte jim hlasového asistenta, díky kterému mohou ovládat svůj telefon pomocí hlasu. Nemusí tak běhat z místnosti do místnosti a hledat, kam zrovna dali telefon, ale jednoduše své přání vysloví nahlas.

9. Desková hra

Spousta zábavy a čas strávený společně – to přináší deskové hry. Vyberte takovou, o které víte, že ženu bude bavit a zahrajte si ji s ní. Kromě těch klasických jako jsou Monopoly existují na trhu také erotické hry, které jsou vytvořeny pro partnery a jejich cílem je rozvinout a obohatit jejich sexuální život.

dárky
Deskové hry jsou dárek, který vydrží navždy a dá se využít v mnoha situacích.

10. Adventní kalendář

Jako předčasný dárek můžete darovat adventní kalendář, jehož provedení je několik. Lze zakoupit kosmetický, plný jídla, fitness produktů nebo i sexuálních hraček. Je jen na vás, který se pro ženu, jež chcete obdarovat, hodí, nicméně je třeba ho předat před začátkem prosince, aby si tak každý jednotlivý den mohla jedno políčko otevřít a těšit se z dárečku, který tam na ní čeká.

Doporučení

Orientujte se podle toho, jak moc danou ženu znáte – co má ráda, co jí baví, kde nakupuje, co nakupuje a čemu se raději vyhýbá. Každá z nás je individuální, proto na to při výběru myslete a nesnažte se být obecní, nýbrž co nejvíce osobní. Jen ten správně vybraný dárek dokáže udělat takovou radost, jakou si představujete.

Podívejte se také na luxusní vánoční dárky pro ženy a na luxusní dárky pro muže.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz