Domů » TOP 15: Nejhorší balící hlášky, které ženu odradí!

TOP 15: Nejhorší balící hlášky, které ženu odradí!

autor Tereza Gödrichová
0 komentářů

Občas se najdou věty a fráze, které se uchytí ve společnosti a pak kolují stále dokola. K takovým patří i různé balící hlášky od mužů, kteří se snaží zapůsobit. Bohužel se z nich ale stávají ohraná klišé, která spíše odrazují, než aby sloužila svému prvotnímu účelu. Nebo se jednoduše nehodí a působí nepříjemně.

Myslím, že se všichni shodneme na tom, že některé balící hlášky nepatří mezi ty nejkouzelnější věci na světě, ale někdy se jim dá aspoň zasmát. Ve skutečnosti mohou být některé tak špatné, že jsou dokonce téměř dobré.

Balící hlášky aneb jak ztroskotat hned na začátku konverzace

I když se v době sociálních sítí a různých internetových seznamek osobní konverzace a balení žen cení, některé věty se zkrátka nehodí. Nejdůležitější je holku zaujmout na první dobrou, aby vůbec dala muži další šanci se ukázat.

Následující fráze se používají už tak často, že je holky znají nazpaměť a jen odrazují. Balící hlášky pro mnohé muže představují způsob, jak zahájit konverzaci s neznámou ženou, nebo je používají v domnění, že u dívky svých snů uspějí. Přečtěte si těch 15 nejhorších a nejotřepanějších z nich.

Láska a zamilovanost
Některé balící hlášky lásku určitě nevyvolají

1. Věříš v lásku na první pohled, nebo mám přijít znovu?

Taková ta klasika, která ale jistě omrzí. Tato věta absolutně postrádá originalitu a nápaditost, což působí trapně až trochu zoufale. Možná by ta láska při prvním spatření přišla, ale jen co by muž otevřel ústa a vypustil z nich tato slova, hodně rychle by si zase sbalila kufry a utíkala tam, odkud přišla.

Na takovou otázku lze očekávat pouze odpověď ve smyslu, že by potencionální nápadník měl raději přijít znovu, ovšem v jiný den a za nějakou jinou.

2. Bolelo to, když jsi spadla z nebe? Protože jsi anděl.

Svým způsobem sklízí tato balící hláška špetku roztomilosti a může ženu potěšit. Každopádně se již řadí k těm otřepanějším, protože ji zkrátka zná každý. Vyvolává dojem, že ženin nápadník neumí přijít na nic osobitého a jen zkouší jeden řádek z internetového seznamu vět, které mají údajně dostat jakoukoliv holku do kolen.

Pravděpodobněji pak zabolí pouze muže u srdíčka, neboť se jeho vyvolená raději otočí na svém podpatku a s andělskou rychlostí odkráčí někam dál od něj.

3. Ty vypadáš jako moje budoucí přítelkyně.

Tato věta už chtěla trochu kuráže a odvahy. Některou ženu může ohromit právě těmito vlastnostmi, jiná si pomyslí, že narazila na pěkného egoistu a nafoukance, co má o sobě příliš vysoké mínění. 

U této balící větičky tedy hodně záleží, jakou má žena povahu. Pokud má ráda „frajírky“, co se nebojí výzev a jdou do všeho s plnou parádou a hlavou vysoko zdviženou, možná uspěje. V jiném případě dívka raději rychle odcestuje pryč.

4. Ty musíš být zombie, protože vypadáš k smrti dobře.

S touto balící hláškou raději opatrně. I přestože v sobě skrývá vtipný nádech a určitě i dobrý úmysl, ženu může spíše pořádně naštvat, než aby u ní sklidila bonusové body navíc. 

Málokterou potěší přirovnání k mrtvole. To pak činí z mužových snah o zalíbení rychlou smrt a zakopání pod zem. Aby se ta zombie přece jen ukázala, ale z ženy to nebude.

5. Není tvé jméno náhodou Google? Protože máš vše, co jsem hledal.

Balící hláška, která sama o sobě zní dost nerdsky. Sice trochu odvahy z ní cítíte, ale stále se jedná o další trapnou otřepanou frázi. I když novodobou, tak ženu stejně neohromí. Možná jen trochu pobaví.

Své uplatnění by mohla najít v online seznamování. V takovém případě zní i opravdu vtipně, takže třeba muž zapůsobí jako frajer na pohodu a pro každou srandu. Pokud ne, tak bude muset „vygooglit“ jinou ženu.

6. Máš jméno, nebo ti můžu říkat „moje“?

Tato balící hláška ze sebe přímo vysílá přehnané sebevědomí. Po jejím vyslovení se chlap nedozví nejen ženiné pravé jméno, ale ani nevyužije to krásné „moje“.

Tak aby ve výsledku nebylo „moje“ pouze zklamání z neúspěchu.

7. Jsi pandemie? Protože držíš moje srdce v lockdownu.

Někteří jsou kreativní a využijí současné světové situace. To může vykouzlit roztomilý úsměv na tváři, protože přece jen jde z této věty cítit snaha a trochu osobitosti. Autor si ji určitě pouze nepřečetl na seznamu nejúspěšnějších balících hlášek na světě (pokud nebyl aktualizován od roku 2020).

I přestože se originalita cení, může tato fráze stejně tak rychle ztroskotat. Stejně jako snažení se o orientaci v každohodinových změnách vládních opatření v době koronaviru.

8. Když tě dostanu do stanu, dostanu?

Když člověk vidí tuto větu napsanou, ihned pochopí její pravý smysl. Ale pokud ji žena uslyší pouze z úst jejího potencionálního nápadníka? Asi bude chvíli přemýšlet, co tím vlastně básník chtěl říct.

Někde v kempu možná pochopení nastane okamžitě. Jestli ale i ten správný, tedy balící, účinek? To už tak jisté není.

9. Ty seš ale dobrá buchta. Nezajdeme na kafe?

Ke kávičce se vždy hodí nějaká sladkůstka, jen bych nevsázela na přirovnání ženy s buchtou. I když se jedná o novodobou hlášku pro pěknou holku, ne každé se takové pojmenování může líbit. A pokud navíc pije čaj, muž si bude muset nějakou tu buchtu upéct sám.

záludné otázky
Na prvním rande nebo někde, kde chcete oslovit a zaujmout ženu, se hodí být spíše svůj

10. Nejsi Billa? Já jen, že jsi podle mého gusta.

Další otřepaná fráze, která už sama o sobě říká, že se opět minula originalitu a osobitost. Sbírá tak pouze body trapnosti a velkou šanci neúspěšného pokusu o sbalení ženy.

Aby pak pánovi nezbývalo nic jiného, než do Billy chodit pouze nakupovat, když už mu tak silně utkvěla v paměti.

11. Jsi magnet? Protože mě hrozně přitahuješ.

Balící hláška, která akorát tak přitáhne znechucený výraz v dívčině tváři a mužův pokles na hodnotě v jejích očích. Pokud nezabere na první, lze ji vyzkoušet na více žen. Jen pozor, ať pak nevznikne sbírka nezdarů podobná té hojné zásobě magnetů na lednici.

12. Tvé oči jsou jako oceán. Mohl bych v nich plavat celý den.

Další přírůstek k těm trapnějším hláškám. I přestože si muž může myslet, že zní jako největší romantik a básník světa, pravděpodobněji si odnese titul mistra ohraných klišé.

Tato otřepaná fráze opět evokuje pocit využití nějaké pěkné větičky z básně. Tak snad žena ráda čte a třeba ji dostane díky pomyšlení na to, že muž patří mezi vášnivé čtenáře poezie. Horší bude, až si od něj vyžádá odrecitování dalších veršů. S takovou by nápadníkovi hrozilo brzké utopení.

🎓 ZajímavostVíte, že čtením zlepšujete schopnost soustředit se, snižujete stres a deprese, zlepšujete váš spánek a empatii?

13. Nejsi náhodou Wi-Fi? Protože tu cítím spojení. 

Tato balící hláška by mohla zafungovat někde na túře nebo v rámci jiného cestování s vysněnou dívkou. Jen doufat, že se v blízkosti nenachází jiný hotspot. Spojení by tak mohlo rychle ztroskotat a domů už by muž musel jít odpojen.

I když tato balící věta může znít vtipně, taky už se řadí k těm profláklejším. A navíc, Wi-Fi se v dnešní době nachází už skoro všude (snad jen ne v té volné přírodě), tudíž muž ženě hezky nahrává pro odpálkování.

14. S mým telefonem je něco špatně, protože v něm ještě nemám tvoje číslo.

Další do sbírky trapných a ohraných frází. Tak bacha, ať s telefonem nezůstane něco špatně napořád, protože s takovým klišé pravděpodobně číslo od ženy nikdo nedostane.

Ocenit se může jen to, že muž netouží ulovit ženin účet na sociálních sítích, ale pěkně „postaru“ telefonní číslo. Přece jen volání či psaní smsek přes telefon se v dnešní době už tolik nevídá a stává se vzácností.

15. Byla jste někdy zatčena? Vypadat tak dobře musí být nezákonné.

Pokud má žena nějaký záznam, tato balící hláška dostane grády. Minimálně by nápadníka taková odpověď dost zaskočila. Sice je to nepravděpodobné, ale některá žena by toho mohla využít a takovou odpověď si alespoň vymyslet. Potom už se nad ní buď jen společně zasmějí, nebo muž bude muset zkusit štěstí jinde.

Nápady na rande
Pokud chcete získat ženu, raději ji potěšte nějakou drobností

I trapná balící hláška může v některých případech zajistit úspěch. Pokud se hned na začátku podá vtipně pro prolomení prvotních ledů a opravdu pouze jako záminka zahájit hovor. Pak se nad ní oba účastníci konverzace upřímně pousmějí. V jiných případech na ně raději nesázet a daleko lepší dát na svou autenticitu a osobitost.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz