Domů » Jaká je nejlepší milostná předehra?

Jaká je nejlepší milostná předehra?

autor Patricie Mikolášová
0 komentářů
milostná předehra mazlící se pár

Sexy chvíle nemusí začít, až když jste spolu v posteli mezi peřinami. Vlastně očekávání toho, co přijde, může být ještě více vzrušující než samotný akt (no, skoro). Proto byste měli přijít na způsob, jak sebe i svého miláčka vzrušit ještě před hlavní událostí. Těchto 12 nejlepších nápadů na milostnou předehru můžete s partnerem provádět kdykoliv během dne. A ještě vyzkoušejte 5 tipů na experimentování v posteli, jak rozehřát tělo a mysl. Chcete být dnes večer intimní a nažhavení? 💖.

Proč je důležitá milostná předehra?

Protože, přiznejme si to, dostat se do nálady může začít dlouho předtím, než oblečení vůbec sundáte. A to proto, že páry (dokonce i ty, které se vídají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu) potřebují něco, co vše nastartuje. Komunikace o touze a očekávání v průběhu dne je skvělý způsob, jak udržet oba partnery soustředěné na jejich spojení a erotiku.

Během dne se může stát spousta stresových událostí, takže to, že se vaše spojení stane bezpečným útočištěm a zdrojem očekávaného potěšení, je skvělý způsob, jak udržet intimitu a silné spojení s vlastní sexualitou. Nakonec nejde o vzrušení, ale o vazby, které sdílíte se svou drahou polovičkou, díky nimž může být sex velkolepý.

Milostná předehra je o drobných gestech, úslužných činech a pozitivních slovech, která se odehrávají mimo ložnici. Bez nich mají páry velké problémy překonat emocionální propast, která je důsledkem nevšímavosti, špatné komunikace a toho, že jeden druhého berou jako samozřejmost.

Pokud tedy chcete udržet vztah (a zažít třeba i mokrý orgasmus nebo tři), tyto nápady na milostnou předehru vás naladí skutečně na romantiku. A také na pořádné dovádění a experimentování v posteli.

Není předehra jako předehra

Jakmile se ve vztahu usadí rutina, mnoho mužů začne své partnerce věnovat méně náklonnosti a šetří si ji jen na chvíle, kdy chtějí mít sex. Tito muži považují doteky, líbání nebo hlazení za milostnou předehru. A stávají se mnohem méně fyzickými, protože se mylně domnívají, že předehra začíná teprve tehdy, když se chystá na milování.

Jinými slovy, muži mají krátké časové rozpětí od předehry k sexu. Myslíte si, že ženy mají o sex menší zájem než muži? Ženy mají větší chuť na sex, když cítí od svého muže soustavnou náklonnost – ale náklonnost, kterou muži považují za předehru, nemusí vždy vést k milování.

Ale pro ženy se předehra odehrává po celý týden. Cítí se vášnivěji, když soustavně pociťují lásku a náklonnost.

usměvavá žena na posteli nejlepší milostná předehra
Pro ženy se předehra odehrává po celý týden

Fyzická milostná předehra: Jaké jsou výhody?

„Rychlovky” mají jistě svůj čas a místo, ale páry, které neustále vynechávají milostnou předehru, se připravují o vzrušující způsob, jak se emocionálně i fyzicky rozehřát k vášnivému milování. Milostná předehra je pro dobrý sex klíčová. Není to jen babská povídačka, že předehra je něco, čemu byste měli věnovat více času.

Dělání čehokoli, co je sexuálně vzrušující, může ženě pomoci při lubrikaci. Což zase pomůže muži dosáhnout a udržet erekci. Když má muž potíže s dosažením vyvrcholení, fyzická milostná předehra to může značně usnadnit.

Ženám může milostná předehra skutečně zpříjemnit sex. Když se ženské tělo vzruší, poševní svaly trochu vytáhnou dělohu nahoru, čímž se v pochvě vytvoří více místa. Pokud k tomu nedochází, může být sex pro ženu nepříjemný.

Jak komunikovat o milostné předehře?

Nemůžete vědět, co se vašemu partnerovi během předehry líbí a co chce, pokud o tom nebudete mluvit. Lidé netráví dost času tím, že by spolu jen tak mluvili, když zrovna nemají sex. Ptejte se tedy svého partnera na to, jak se chce dotýkat, hladit, líbat a laskat. Ale mluvte o tom i mimo ložnici.

I když je užitečné získat informace o tom, jak se váš partner chce dotýkat v danou chvíli, je snazší vést tyto rozhovory, když se nechystáte na sex.

muž se ženou pár
Je snazší vést tyto rozhovory, když se nechystáte na sex

12 nápadů na nejlepší milostnou předehru: Jak se rozvášnit před sexem?

Milostná předehra může pomoci páru cítit se blíže a intimněji. To v konečném důsledku vede k tomu, že se oba partneři cítí více vzrušeni. Předehra je ve skutečnosti „o budování emocionálního spojení a vyvolání vzrušení”.

Neexistuje žádná dobrá nebo špatná metoda milostné předehry. A nemusíte strávit hodiny mazlením, hlazením a líbáním, než přejdete k sexu. Možná vám postačí jen pár minut.

1. Zanechávejte malé milostné vzkazy

Staromódní milostné vzkazy nikdy nevyjdou z módy. Partnerovi ráno nechte vzkaz, ve kterém mu připomenete, jak moc ho milujete a upusťte uzdu své fantazii, co se týče nějakých „prasárníček”.

Takový vzkaz rozvášní a zároveň se celý den budete těšit, co asi společně večer budete provádět.

2. Polibek… Ale skutečný!

Když je třeba uvařit oběd a děti musí do školy, pravděpodobně se před začátkem dne spokojíte s políbením na rty nebo na tvář.

Ale skutečný polibek vám oběma připomene, jak krásné je mít toto intimní spojení. Než se rozloučíte, prodlužte si polibek. Možná to ve vás vyvolá pocit, který budete chtít později, až budou děti v posteli, předvést.

3. Společná koupel jako předehra pro vášnivé milování

Jistě, můžete se sprchovat sami, ale kde je v tom ta zábava? Požádejte svého partnera, abyste se navzájem umyli. Vychutnejte si denní koupel nebo ranní sprchu, než se pustíte do zbytku dne. Možná by to mohlo vést k vášnivému milování hned na místě, nebo se osušíte a pokračovat budete tam, kde jste skončili.

V té době však možná budete chtít připravit scénu pomocí parní lázně a uklidňujících olejů, které vás oba udělají hedvábně hladkými. A také sexy.

4. Společné vaření aneb Zajímavá milostná předehra

Nikdo netvrdí, že když během hodiny „splácáte” dohromady jídlo, budete chtít svého partnera „ojet”. Ale uvolněnější příprava jídla může být právě tím sexuálním zlepšovákem nálady, který potřebujete. Buďte při přípravě večeře hraví. To znamená polibek na krk nebo masáž během přípravy.

A jakmile bude vaše chuť na jídlo nasycena, můžete se poohlédnout po jiné touze, která by mohla být naplněna. Takže ano, společné vaření může být velmi zajímavá a vášnivá milostná předehra.

pár společné vaření jako milostná předehra
Dejte polibek na krk nebo jemnou masáž během přípravy

5. Dopřejte si navzájem hravé doteky

Doteky partnera vytvoří fyzickou intimitu dříve než, no, fyzickou intimitu. Může to být hraní si s partnerovými vlasy, láskyplné masírování zad nebo dokonce footies pod stolem. Fyzický dotek, a to i zábavnou formou, jako je lechtání nebo plácnutí po zadku, vám připomene, že hraní může být vskutku sexy.

6. Vyfoťte sexy fotku

Možná jste si ve výprodeji Victoria’s Secret pořídili sexy spodní prádlo. Proč se v něm nevyfotit a neposlat ho partnerovi? Fotku kousku spodního prádla, který máte na sobě, jednoduše pošlete.

Bude těžké udržet pozornost, dokud si to prádlo nebudete moci později obléknout (a svléknout).

sexy fotka ženy
Překvapte sexy fotkou

7. Tanec jako milostná předehra

Ne, nejedná se o tanec kolem striptýzových tyčích. Ale jestli vás to baví, taky to rozhodně funguje. Pusťte si hudbu a tančete po místnosti. Zapněte si nějaký sexy playlist na Spotify a zatančete si, buď sami, nebo s partnerem.

8. Obejmutí

Někdy stačí velké medvědí objetí. A tím připomenete svému partnerovi, jak moc je milován – a jak moc vás vzrušuje. Je partnerovým jazykem lásky fyzický dotek? Nabídněte mu objetí, přistupte k němu zezadu a obejměte kolem ramen nebo použijte intimnější fyzické gesto. Tato chvíle se stane sladkou a sexy.

9. Ukažte uznání

Jsou afirmace pro vašeho partnera to pravé? Věnujte mu pár chvil a řekněte mu, jak moc si ho vážíte za všechno, co dělá. Samozřejmě se můžete vždy trochu inspirovat a napsat i něco sexy.

Napsání malého vzkazu: „Celý den jsem na tebe myslel/a a moje a mysl se stále vrací k tomu, co bych ti později rád udělal/a.” Takový vzkaz upoutá partnerovu pozornost a začne navozovat tu správnou náladu.

10. Sexting jako nejlepší milostná předehra

Existuje textová komunikace… A pak je tu sexting. Když se cítíte rozpustilí, použijte emotikony s lilkem 🍆 , broskvičkou 🍑 a dejte partnerovi najevo, co máte opravdu na srdci.

Sexy zprávy během dne o tom, co později sexuálně podniknete, mohou být zábavným způsobem, jak zůstat ve spojení. Používejte emotikony a GIFy s koketními narážkami, abyste si udrželi zábavu a lehkost.

11. Vyvolejte milostnou předehru pomocí smíchu

Na společném smíchu je něco tak sexy, že je to ideální cesta k romantice. Odkazujte na soukromé vtipy, které spolu máte, abyste se cítili více propojeni. Nemusí jít ani o něco sexuálního. I vtip o tom, jak jste se omylem v posteli zazubili, vyvolá smích a láskyplné myšlenky.

Všechny tyto nápady pomohou párům cítit se propojeni. Být partnerem žádoucí a udržovat věci hravé a vzrušující. Koneckonců, smích je krásné uvolnění. Dokud si pak později nedopřejete větší.

12. Zanechte inspirativní hlasovou zprávu

Připadají vám textové zprávy naprosto neosobní? Oslovte a zavolejte do své fantazie. Zanechte si navzájem sladké hlasové zprávy, ve kterých si řeknete, že se nemůžete dočkat, až se uvidíte později večer.

Všechna ta touha ve vás jistě vyvolá pěkně chlípné pocity, jež můžete později projevit.

pár na posteli s pizzou
Milostná předehra vám pomůže se sblížit

Experimentování v posteli aneb 5 Tipů, jak rozehřát mysl a tělo na vášnivé milování

Dejte svým tělům dostatek času na zahřátí, alespoň 10 minut. Zaměřte se na líbání a hlazení břicha, vnitřní strany stehen a prsou, než přejdete k pohlavním orgánům.

Abyste své mysli a těla zahřáli na sex, zkuste trochu experimentování v posteli, zařaďte tyto způsoby milostné předehry:

  • Zahrajte si hru. Zvažte nákup sexuálních her, jež nabízejí tipy a pravidla, co si navzájem dělat.
  • Mluvte sprostě. Řekněte, co cítíte, co chcete, aby váš partner dělal, a co si myslíte.
  • Přibližte se. Vyzkoušejte různé způsoby vzájemných dotyků a držení, například tanec nebo společné sprchování.  
  • Používejte oleje, bylinky a ochucené produkty. Masírujte si navzájem záda, nohy nebo celé tělo olejem nebo krémem. Nalijte partnerovi na kůži čokoládu, šlehačku nebo jiné chutné pochoutky a nespěchejte s jejich olizováním.
  • Dotýkejte se jeden druhého. Pohlaďte partnerovu tvář, vjeďte mu prsty do vlasů a jemně ho polechtejte na vnitřní straně paží, břicha a stehen. Třete se o sebe nebo se lehce lechtejte – podle toho, co je vám příjemné.

Milostná předehra přispívá k oživení plamenu ve vztahu

Milostná předehra by neměla být něčím, na co se ve vztahu zapomíná, ale naopak by měla mít zásadní význam. Nejenže buduje fyzické a emocionální reakce, díky nimž je sex ještě vzrušivější, ale vytváří intimitu, která přinese nejen spoustu potěšení, ale také posílí vaše pouto.

Každý pár má jiné sexuální potřeby a rozhovor o nich zlepší vaše intimní spojení ihned. A oživení plamene vyžaduje každodenní jiskření. A jaká bude vaše nejlepší milostná předehra? ❤️.

💡 Tip: Přečtěte si i další články na žhavá témata: Muži a masturbace, vše co potřebujete vědět a Ženská masturbace: Nejoblíbenější způsoby a techniky.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz