Domů » 10 Tipů, jak manifestovat lásku?

10 Tipů, jak manifestovat lásku?

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
manifestovat

Už si nějakou dobu přejete přivítat ve svém životě lásku? Není nic jednoduššího, než ji manifestovat. Pokud na zákon přitažlivosti nevěříte, možná byste tomu měli dát šanci, protože to opravdu funguje. Nemusíte dělat žádné vesmírné obřady, stačí jen změnit několik věcí ve vás.

Co je to manifestace?

Tento výraz se dnes poměrně často používá, protože lidé začínají přicházet na to, že se v životě vyplatí mít trochu spirituality. Kromě meditací a jógy si všichni snažíme manifestovat to nejlepší, a třeba i konkrétně lásku. Znamená to, že činíme takové kroky, které nás vedou k cíli, který si určíme. K takovým krokům patří také pozitivní myšlení a nastavení se na pozitivní vibrace. Tímto způsobem si do života můžete přitáhnout to, co si přejete, a to pouhým myšlením. Pokud jste připraveni na lásku, zde je 10 způsobů, jak ji přivolat.

10x Jak manifestovat lásku

Toužíte-li po partnerovi, můžete si ho jednoduše přivolat. Máme pro vás 10 tipů na to, jak manifestovat lásku – tyto aktivity vykonávejte pravidelně a těšte se z výsledků, které se časem dostaví. Zaručeně.

1) Buďte spokojení sami se sebou

Nikdo vás nemůže milovat, pokud vy nebudete milovat sami sebe. Naučte se aplikovat sebelásku, abyste tak získali potřebné sebevědomí a mohli si přivolat vysněného partnera. Když z vás lidé vycítí sebejistotu, budou se s vámi chtít bavit a zamilují si vás. Pokud se ale nemáte rádi, těžko někdo může mít rád vás.

2) Mějte jasnou představu, co chcete

Nestačí vědět, že chcete lásku. Mějte jasno v tom, kdo má být váš partner. Sepište si na papír, jaké vlastnosti má mít, jaké jsou jeho koníčky, co máte společného a jak se vedle něj chcete cítit. Snažte se být co možná nejkonkrétnější, abyste pak dostali přesně to, co chcete.

3) Afirmace a vizualizace

Když už víte, co chcete, můžete se přesunout na afirmace a vizualizace. Na papír si napište, že už v onom úžasném vztahu jste a každý den si toto tvrzení opakujte, abyste si ho tak přivolali. Můžete dopodrobna popsat, jak se v něm cítíte, jak se k vám partner chová. V rámci vizualizace si představujte, jaké to je být s danou osobou a co vám vztah přináší – soustřeďte se na pocity. Tyto aktivity vykonávejte pravidelně, ideálně každý den.

manifestovat
Afirmace a vizualizace pomáhají dávat signál o konkrétním přání.

4) Obklopujte se láskou

Máte kolem sebe lidi, kteří jsou zamilovaní a prožívají takovou lásku, která je pro vás inspirativní? Měli byste! Nesázejte pouze na partnerskou lásku, ale vysílejte pozitivní energii i skrz přátelé, rodinu nebo sami sebe. Když se navíc budete na svého budoucího partnera těšit, manifestaci tím ještě podpoříte.

5) Uvěřte tomu

Pokud pochybujete, nevysíláte ty správné energie, a věci nemohou pracovat tak, jak by mohly. Mějte důvěru ve své přání a věřte tomu, že se myšlenka může stát skutečností. Bude to chtít čas, ale jednoho dne se dočkáte. Naprosto se oddejte pocitům a na chvíli zapomeňte na to, co říká rozum.

6) Udělejte krok kupředu

Jen vizualizovat nestačí. Udělejte něco, co celý proces podpoří – vybočte ze své rutiny, choďte na nová místa a seznamujte se s novými lidmi. Klidně si můžete stáhnout aplikaci Tinder nebo Badoo, která vám jednoduše a rychle ukáže, jací nezadaní se ve vašem okolí nachází. Nestačí jen sedět doma a doufat, také pro svůj cíl něco udělejte!

7) Zaměřujte se na emoce

Moc neanalyzujte, přece jen láska není nic, nad čím by měl rozum nadvládu. Řiďte se pocity a užívejte si pozitivní emoce, které prožíváte. Ty vaši manifestaci podpoří a pomohou vám přitáhnout si přesně toho, koho si přejete. Věřte, že energie mají velkou sílu – sami si vzpomeňte, jak silní se cítíte, když jste zamilovaní, a jak slabí, když jste na dně.

8) Buďte pozitivně naladění

Navazujeme na předchozí bod. Pozitivní energie je důležitá, proto neklesejte na mysli, a pokud se váš vyvolený/vaše vyvolená stále nezjevili, nepřestávejte věřit. Obklopujte se lidmi, se kterými je vám dobře, dělejte to, co vás baví a jednoduše se zaměřujte na váš vlastní rozvoj.

manifestovat
Věřte v sebe a v to, že jste skvělí a zasloužíte si stejně tak skvělého partnera.

9) Nechtějte lásku až příliš

Tlačit na cokoliv se nevyplatí – je to tak u lidí i u přání. Takovým přístupem si manifestaci blokujete, nechte své myšlenky raději proudit, než abyste se na ně upínali. Najděte v životě rovnováhu a nechte, aby věci přicházely k vám, nikoliv vy k nim.

10) Trpělivě vyčkávejte

Chce to trpělivost. Manifestace sice může zabrat rychle, ale také si můžete počkat delší dobu. Čím čistší vaše záměry jsou a čím méně na dané přání tlačíte, tím dříve přijde. Důležité je, abyste to nevzdávali a nebyli smutní z toho, že stále partnera nemáte. Naučte se žít sami se sebou tak, abyste byli šťastní, a ona pak láska přijde sama, aniž byste to vyžadovali.

Jak zvýšit své šance

Vše, co k vám přichází, vychází z vás, tudíž je vše ve vašich rukou. Je jen na vás, jak naložíte se svými rozhodnutími, proto každý krok směřujte k cíli – najít lásku. Nesnažte se ani moc, ani málo, všemu nechávejte volný průchod a těšte se z přítomnosti. Nemusíte s manifestací zůstávat jen ve své hlavě – mluvte o lásce, čtěte si knížky či články na internetu a nechte lásku, aby z vás vyzařovala.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz