Domů » Hledáte krásný hotel v Tatrách? Máme pro vás tip

Hledáte krásný hotel v Tatrách? Máme pro vás tip

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Hotel Tatry

Relaxace je čas od času potřeba. Všichni se dnes ženou za pracovními úspěchy a vzrůstajícími čísly na bankovních kontech. Stres a každodenní starosti si ovšem pomalu vybírají svou daň na fyzické i psychické kondici. Přitom by stačilo přestat na týden pracovat a vydat se do nádherné panenské přírody Nízkých Tater. Zde se nachází i jeden z nejkrásnějších hotelů, jaký můžete na Slovensku navštívit.

Kde se hotel nachází?

Tatranský hotel Chopok se nachází v Demänovské dolině uprostřed známého lyžařského střediska Jasná. Kousek od ubytování pak naleznete lanovku, tudíž se s lyžáky a lyžemi nebudete muset vláčet celé kilometry. Hotel je v opravdu dobré lokalitě, protože v blízkosti hlavní chaty je nejenom lanovka, ale také několik svahů. 

Přímo v srdci lyžařského střediska Jasná se nachází nádherný ubytovací komplex s kapacitou až 216 lůžek včetně přistýlek. Ubytovat se můžete nejenom v původním hotelu, ve Ville, v hostelu, ale také v nových chatkách s krásným názvem Tree Houses. Dopřejte si relax, přírodu i saunování.

Chcete bydlet v souladu s přírodou?

Bydlení v horském hotelu je nádherné, ale přeci jen zde můžete narazit na lehké stresové situace. Pokud toužíte po skutečném klidu, ubytujte se v Tree Houses, v nichž budete po celou dobu pobytu žít v souladu s přírodou. Tyto celodřevěné chatky jsou vsazeny do nádherného panoramatu tatranského lesa.

Jako jejich obyvatelé budete každý den zažívat pocit absolutního splynutí s přírodou, a to i díky použitým materiálům. Na stavbu Tree Houses byly použity výhradně přírodní materiály s inteligentním využitím moderních technologií.

Přečtěte si také náš článek, jak ušetřit nebo o tom, jak zklidnit nervy.

Proč si vybrat právě Tree Houses?

Tree Houses se pyšní nejenom přírodními materiály, ale také minimalistickým designem. Dřevo je zevnitř světlé a bělené pro lepší pocit prostorného interiéru. Z vnější strany jsou použité latě tmavé, což nepůsobí nikterak křiklavě, a zároveň to přispívá k splynutí s přírodou. Chaty ze dřeva jsou koncipovány jako dvojdomky oddělené akustickou stěnou. Nemusíte se tedy bát, že byste se se svými sousedy rušili. Existuje ale možnost propojení obou buněk, takže bude celá chatka fungovat jako jeden velký apartmán.

Co můžete dělat v okolí hotelu?

Demänovská dolina je báječným místem pro sportovní aktivity. Navštívit můžete jeskyně, různé přírodní památky nebo detailně zařízená muzea. Pokud se řadíte k aktivním turistům, určitě vás budou zajímat cyklotrasy a podrobně značené turistické trasy. Při sportu nezapomeňte na pohodlné pánské mikiny. Přeci jen se budete pohybovat v horách, kde bývají rána dost studená. Vydejte se na jednu z mnoha cyklistických či turistických tras a poznejte krásy Nízkých Tater.

Vykašlete se na pár dní na práci a vydejte se do nádherného hotelu v lyžařském areálu Jasná. Krásná příroda a klid jsou dobrou nabíječkou energie a předejdete možnému vyhoření. Určitě se vám tady bude líbit.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz