Domů » Kristýna Málková: klíč k úspěchu je stanovit si cíle

Kristýna Málková: klíč k úspěchu je stanovit si cíle

autor Daniela Adamová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Kristýna Málková rozhovor

Kristýna Málková je mladá slečna, která si vytyčila své cíle a vizi a jde si za nimi. Ve svém pracovním životě se věnuje podnikání online. Mimo pracovní prostředí ji baví četba inspirativních knih a tvorba obsahu pro Instagram. V rozhovoru prozradí, co stálo za jejím úspěchem a jaké rady by doporučila třeba i svému mladšímu já.

Můžeš nám představit tvůj obor podnikání?

Spolupracuji s online edukační platformou, která umožňuje vzdělání v oblasti finančních trhů. Máme možnost podnikat online a vydělávat pomocí našeho mobilního telefonu. Investujeme například do měnových párů a kryptoměn.

V mém podnikání mi pomáhá vytrvalost, konzistence a vytyčené cíle. Jsem toho názoru, že nastavené cíle, za kterými si půjdeš a učit se od těch, kteří už úspěch zažili, je klíčem k dosažení vysněné vize. Jen tihle lidé ti poradí, jak a jakou cestou máš jít. Je jasné, že se nestaneš úspěšným přes noc. Úspěch se musí vybudovat, musíš každý den konzistentně pracovat, abys byl o něco blíž k tomu, co chceš. Jak se říká, buď každý den alespoň o 1 % lepší.

Kristýna na svém profilu motivuje lidi k plnění svých cílů.

Máš prostor investovat? Můžeš naznačit, kolik si měsíčně vyděláváš?

Náš byznys umožňuje investovat kolik jen chceme, takže ano. Vzhledem k tomu, že jsem si mohla dovolit odejít z práce, jsem schopná se uživit z částek, co si vydělám v byznysu. Svůj byznys neprezentuji na základě toho, kolik si vydělám, ale jaké mám výsledky a v čem se zdokonaluji.

Jakou investici do 1000 Kč považuješ jako nejlepší a jakou celkově?

Nejlepší investice je určitě do sebe, ať už to je nějaký vzdělávací, jazykový, seberozvojový kurz nebo přednáška, či permanentka do fit centra. Podle mě je důležité se o sebe starat a budovat i tu fyzickou stránku. Také bych za skvělou investici uvedla knihu, ve které najdete nespočet informací, které vás mohou neskutečně posunout dopředu. Nejlepší investice je jednoduše do věcí, které vám zajistí lepší budoucnost.

Kristýnu tvořit obsah pro Instagram opravdu baví.

Jaké máš denní rituály/návyky, které bys doporučila?

Každý den si zacvičím a protáhnu tělo. Také si přečtu několik stran z aktuálně rozečtené knížky a ráda si dám dobrou snídani. Především četbu knih bych doporučila nejvíce. Najít si každý den čas na přečtení alespoň 10 stránek je, podle mého názoru, velmi důležité. Informace, které v knihách najdete, jsou k nezaplacení. Obzvlášť pokud čtete ty o seberozvoji, jako já.

Kniha, která tě v životě nejvíce inspirovala?

Mezi mé neoblíbenější knihy bych zařadila: Nejbohatší muž v Babylóně, Tajemství, Bohatý táta, chudý táta. Na mém seznamu mám nespočet knih, které si chci do budoucna pořídit a přečíst.

Jaká je tvoje nejoblíbenější aplikace Kristýno?

Nejraději mám Instagram a Spotify. Dále pak ty, které používám pro můj byznys, to znamená například Zoom, Meta Trader 4 nebo Discord. Co nevidět se chci naučit také s LinkedIn.

Tip pro vás: Kristýna Málková má na svém Instagramovém účtu úctyhodných 3 600 followers, sledovat ji můžete na profilu @tynka_kiki.

Co pro tebe byly přelomové mezníky v životě i v podnikání?

Největší přelom pro mě byl den, kdy jsem odešla z práce. Mohla jsem, pak většinu času věnovat svému podnikání. Za největší výhody tohoto kroku považuji, že jsem najednou měla více času na své koníčky, rodinu a přátele a toho si člověk opravdu váží po letech v pracovním prostředí.

Jaké jsou tři hlavní trendy tvého oboru?

Mezi tři hlavní trendy bych zařadila sdílení mého životního stylu na Instagramu, což mě neskutečně baví. Dále je pro mě důležitá spolupráce s týmem a pomáhání druhým. A jak už jsem zmiňovala na začátku, je neskutečně důležité mít jasně stanovené a vytyčené cíle, abychom věděli, kam směřujeme.

Kristýna Maliková na svém Instagramu sdílí i své cestovatelské zážitky.

Jaký je tvůj nejoblíbenější citát?

Okamžitě mě napadl citát:

Jdu si pro vše, o čem mi říkali, že nemůžu mít.

Tento citát mám ráda, protože se celý život setkávám s lidmi, kteří mi nevěří, že danou věc dokážu. Ale já si za svými cíli a sny stojím a jdu si pro ně!

Co bys vzkázala svému mladšímu já?

Vzkázala bych mu, ať se nezabývá malichernostmi a lidmi, kteří za to nestojí. Také ať se netrápí z každého neúspěchu a ať nejdřív myslí, než začne jednat. Hlavně mít čistou a vyrovnanou mysl a myslet na své cíle.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz