Domů » Proč nakoupit wellness produkty na welldo.cz? Těchto 6 bodů vás přesvědčí

Proč nakoupit wellness produkty na welldo.cz? Těchto 6 bodů vás přesvědčí

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
welldo cz sauna a vířivka

Jestli si plánujete pořídit wellness produkty do domácnosti a rozhodujete se o tom, jakou společnost oslovit, nikam nespěchejte a nepodceňte výběr. Je to přeci jen vyšší počáteční investice, a rozhodně se vám vyplatí vybírat mezi těmi nejlepšími. My vám doporučujeme welldo.cz, a vy se v článku dozvíte proč.

1. Přináší to nejlepší na český trh

Jedná se zejména o americkou značku infrasaun Clearlight a také americkou značku luxusních vířivek a swim spa Marquis Spas. Obě zmíněné patří na trhu mezi profesionální produkty. Rozhodně to dokazují vlastním výzkumem a vývojem, ale také mnoha certifikáty a patenty, na které jsou právem hrdí. Na saunu Clearlight poskytují dokonce doživotní záruku.

2. Přináší to nejlepší na český trh

Většinou se jedná o značky saun, jako je německá Clearlight, britská Saunamed a také americká značka luxusních vířivek a swim spa Marquis. Všechny zmíněné patří mezi profesionály na trhu. Rozhodně to dokládají vlastním výzkumem a vývojem, ale i mnoha certifikáty a patenty, kterými se právem pyšní. 

3. Jsou to špičkoví odborníci

Lidé v týmu welldo.cz jsou opravdoví znalci na svém místě, kteří vám vše kolem produktů vysvětlí i do nejmenších podrobností. Zaměřují se na nejlepší vířivky, finské sauny a infrasauny, ale také swim spa. Zvládnou vám zodpovědět veškeré nevyjasněné otázky a zbaví vás pochybností. Sledují aktuální dění v oboru, neustále se vzdělávají a zkoumají nové technologické postupy. Díky tomu se můžete spolehnout na odborné poradenství od A do Z. A pokud chcete důkaz, pozitivní reference na webu vás přesvědčí. 

4. Ve welldo.cz je zákazník na prvním místě 

Zde máte jistotu, že na prvním místě je vždy spokojený zákazník. Prodejci to dokazují tím, že se o každého zákazníka starají individuálně a komplexně. To znamená, že se vám budou věnovat i po dokončení prodeje. Jistotou je zde montáž ve vaší domácnosti a pravidelná údržba a kontroly všech vašich wellness produktů. 

5. V testovacím centru vše vyzkoušíte za plného provozu

Tato firma má své vlastní zážitkové a testovací centrum, které se nachází v Brně. To vám dává jedinečnou možnost si prohlédnout různé značky a modelové řady wellness produktů, na které se zaměřují. Proto si zde nezávazně vyzkoušíte a porovnáte wellness produkty za plného provozu. Díky tomu se lépe rozhodnete, který produkt vám vyhovuje po všech stránkách. Jen těžko se vybírá vířivka či sauna, aniž byste si ji prohlédli osobně. Objednejte se proto nezávazně na konkrétní termín. 

6. Tvoří blog plný hodnotných informací

Na webu welldo.cz najdete blog, který je také důležitým zdrojem kvalitních a ověřených informací, jenž směřují k vířivkám, saunám i swim spa. Najdete zde pravidelnou dávku inspirace. Narazíte zde na informace, které se vám budou hodit nejen při výběru wellness produktů, ale i během jejich používání.

Tip: Přečtěte si také, proč je saunování nejlepší relax nebo jaké jsou další zdravé denní návyky.

Když to shrneme, ve welldo.cz je:

  • Zákazník vždy na prvním místě.
  • Odborné poradenství a komplexní služby.
  • Kvalitní wellness produkty od ověřených a stabilních výrobců na trhu.
  • Testovací a zážitkové centrum za plného provozu. 

Dlouholeté zkušenosti s prodejem a pozitivní reference na webu.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz