Domů » TOP 7: Nejlepší fitness trenérky online

TOP 7: Nejlepší fitness trenérky online

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
fitness

Rádi cvičíte, ale dojíždění do fitka je pro vás spíše starost než radost? Můžete mít hodně práce, nemít možnost často dojíždět nebo musíte jet daleko, což se vám nevyplatí. Naštěstí pro vás existuje způsob, jak to vyřešit! Online svět nabízí nepřeberné množství fitness trenérek, které pro vás pravidelně točí workout videa, vyberte si tu svou!

Jak vybrat správnou fitness trenérku pro mě?

Protože je na YouTube spousta fitness trenérek, možná si říkáte, jak poznáte, kterou si máte vybrat. Každá z nich je na jiné úrovni a také má odlišně pokrokové cviky, které třeba nemusíte znát, a mohlo by se tak stát, že si ublížíte. Naštěstí bývá v názvu napsáno, pro koho je cvičení určené, a vy tak jednoduše můžete odvodit, co od něj očekávat a zda je pro vás vhodné.

Pokud si tedy nevíte tak úplně rady a chcete zúžit výběr, zkuste:

  • napsat do vyhledávání “beginner” (začátečník), “hard workout” (těžký trénink), “no equipment” (bez vybavení) a podobné,
  • napsat do vyhledávání odhadovaný čas cvičení (10 minutes, 20 minutes),
  • psát název anglicky i česky, abyste měli větší výběr, popřípadě upřednostnit jednu z možností,
  • koukněte na doporučení,
  • zkoušejte to!

Velmi záleží na vašich preferencích, samozřejmě. Chcete raději něco pro začátečníky, cvičení s vybavením nebo máte požadovaný čas, jak dlouho má trénink trvat? Vše vypište do vyhledavače a pak si jen vyberte a zkoušejte jednotlivé trenérky. Po čase zjistíte, která vám vyhovuje nejvíce a tu upřednostníte. Velké fitness trenérky mají cvičení na všechny části těla, proto si budete moct zacvičit cokoliv potřebujete, s pomocí vaší oblíbenkyně. My vám dnes představíme 7 nejlepších fitness trenérek podle nás. Připraveni?

fitness
S fitness trenérkami nemusíte cvičit pouze doma, video si vezměte i ven nebo do posilovny.

TOP 7: Nejlepší fitness trenérky online

Nejlepší fitness trenérka je zavádějící pojem, protože pro každého znamená “nejlepší” něco jiného. Je tak klidně možné, že vám níže vypsané osoby nebudou vyhovovat, nicméně podle nás má každá svou kvalitu a je jen na vás posoudit, zda vám vyhovuje. Předem také upozorňujeme, že budou převažovat zahraniční trenérky, protože jich je více a jejich kvalita videí je prostě na vyšší úrovni. Vyberte si z:

1. Pamela Reif

Asi ta nejznámější online fitness trenérka. Pamela je mladá a její workouty jsou vždy nabity energickou hudbou a pohyby, u kterých ji budete proklínat. Tento kanál se hodí spíše pro pokročilé, protože obsahuje náročnější cviky a někdy dokonce i v rychlejším tempu, kde hrozí nebezpečí, pokud je provádíte špatně. Jestli na sobě ale rádi dřete, pak je Pamela trenérka přímo pro vás!

Mimo YouTube kanál má Pamela i svůj tréninkový plán pro všechny zdarma, knihy s recepty či vlastní aplikaci. Ve svých 26 letech se stala nejúspěšnější německou influencerkou i online fitness trenérkou, a není divu, její workouty opravdu zabírají!

2. MadFit

MadFit patří opět mezi anglicky mluvící trenérku, která vytváří videa pro všechny – začátečníky i pokročilé. Jako jedna z mála při tréninku i mluví a vysvětluje provedení, což je užitečné hlavně pro ty, kteří začínají a nemají ještě tolik zkušeností. Většina workoutů je bez vybavení, proto je můžete cvičit kdekoliv. Vyzkoušet můžete 5, 10, 15, 20 i 30 minutová videa. Jednoduše si tak sestavíte trénink na celé tělo a budete přesně vědět, na co si dát při provádění cviků pozor.

💡 Tip: Doporučujeme dance workouty od MadFit, nemají konkurenci! Jsou zábavné, energické a pořádně se při nich zapotíte i posílíte svaly celého těla!

3. Péťa Elblová

Konečně někdo z Čech, že? Péťa Elblová je nyní mladá maminka, která točí už řadu let. Její workouty jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Dříve se věnovala spíše mluvenému tréninku, dnes si u cvičení poslechnete pouze hudbu, proto je opět třeba dodržovat správné provedení.

Kromě workoutů se u Péti můžete podívat, jak probíhají její dny, jak se stará o svého syna nebo na tipy na jídla. Spolupracuje s Aktinem a má i své vlastní produkty, jako je kuchařka či sada gumiček na cvičení.

4. Mary Braun

Tato fitness trenérka nezačala tak dávno, ale i přesto má velkou základnu fanoušků. Její workouty zpracováním připomínají Pamelu Reif, možná proto jsou taky tak oblíbené. Ale musí se uznat, že cviky jsou kvalitní, náročnější, a tím pádem i účinné. Jestli nechcete lenivět, Mary Braun má pro vás trénink, ve kterém za pár minut posílíte a spálíte víc, než se zdá. Playlist se super hudbou je bonus.

5. Holly Dolke

Holly Dolke nám ve svých videích ukazuje, že k vysněné postavě nepotřebujete stroje ve fitku, ale úplně vám stačí vaše vlastní tělo. Její kondice je toho důkazem. Při cvičení vás bude motivovat a podporovat a veškeré cviky vysvětlí. I ty nejjednodušší se v jejím provedení budou zdát jako to nejtěžší, co jste kdy dělali.

💡 Tip: Vyzkoušejte její cviky na ruce, které nevyžadují ani činky, a přesto jsou velmi účinné.

6. Eylem Abaci

Pokud vám vyhovuje styl Pamely Reif, určitě se vám bude líbit i Eylem Abaci. Vizuálně jsou videa povedená, cviky jsou vhodné i pro pokročilejší a Eylem nabízí také pomalejší workouty, při kterých se spíše uvolníte a ulevíte si například od úzkosti. Chcete-li si zacvičit bez komentáře trenéra a užívat si pouze hudbu po čas aktivity, pak jste na správném místě.

7. Lilly Sabri

Poslední fitness trenérkou je Lilly Sabri, která je typická svou obrovskou energií a pozitivitou. Workoutem vás provede skvělý playlist i její mluvené slovo, které neobsahuje pouze návod, jak daný cvik provést, ale také motivační věty. Celkový dojem z Lilly vás určitě přiměje pokračovat ve cvičení, i když to bude občas velká dřina. Tréninky jsou účinné, což potvrzují i výsledky jejích fanynek, které můžete vidět na začátku každého videa.

Lilly má stejně jako některé předešlé holky svou aplikaci, kde najdete další inspiraci na cvičení či jídelníček.

Vybírejte pečlivě

Je velice důležité, abyste vybrali takovou trenérku, která vám bude sedět a její videa vás budou bavit. Kdy jindy byste se totiž měli cítit nabití energií a motivovaní, než při cvičení? Díky tomu, že internet nabízí tolik možností, je jen na vás zkoušet a ochutnávat. Až přijdete na to, který styl vám vyhovuje nejvíc, můžete najít podobná cvičení a střídat je, abyste nezůstali ve stereotypu, který vede ke ztrátě nadšení. Vyzkoušejte jednu z námi vybraných fitness trenérek!

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz