Domů » Kde uplatnit Flexi Pass? Máte přes 11 000 možností

Kde uplatnit Flexi Pass? Máte přes 11 000 možností

autor Veronika
0 komentářů
Kde uplatnit Flexi Pass

Nastoupili jste do nového zaměstnání a v rámci benefitů vám byla přidělena Flexi Pass karta? Možná, že jste dosud byli zvyklí pouze na stravenky a nevíte si rady, k čemu tyto výhody můžete využít. Tuto kartu upotřebíte pro platbu za produkty a služby, které se týkají výhradně trávení volnočasových aktivit, a to u firem, se kterými společnost Sodexo uzavřela smlouvu o možnosti platby právě jejich Flexi Pass CARD.

Jak použít Flexi Pass?

Jakmile vám karta bude zaměstnavatelem přidělena, přihlásíte se do účtu Sodexo prostřednictvím údajů, které vám byly dodány společně s kartou. Aktivaci karty provedete jednoduše první transakcí přes platební terminál.

Platbu lze následně provádět i přes staženou aplikaci v mobilu – Sodexo Mobilní platba, což vám jistě přijde vhod, když zrovna Flexi Pass nebudete mít u sebe. Kompletní přehled o vašem peněžním zůstatku a provedených transakcích, zjistíte jednoduše přihlášením do vašeho Sodexo účtu.

Jaké máte možnosti, kde uplatnit Flexi Pass?

Jak jsme již zmínili v úvodu článku, karta je určená pro platbu za určité volnočasové aktivity. Tyto aktivity se týkají především cestování, vzdělávání, wellness služeb, zdraví, sportu a kultury. Možnosti, kde uplatnit jednotlivé benefity, zjistíte po přihlášení do vašeho Sodexo účtu, kde přejdete do položky v menu – kde nakupovat.

Následně si ve filtru poukázka nebo karta zvolte možnost Flexi Pass CARD, k dispozici máte i další filtry, které vám usnadní hledání firem, kde své benefity můžete uplatnit. Pokud chcete hledat jednotlivé společnosti ve vašem okolí, určitě využijte filtr lokalita. Po zadání jednotlivých kritérií se vám zobrazí ty nejrelevantnější výsledky pro vás.

sodexo filtr
Využijte filtry pro relevantní výsledky

Vzdělávání

V záložce vzdělávání najdete hned řadu možností, jak efektivně využít své benefity. V opravdu široké nabídce naleznete různé typy jazykových, počítačových a tanečních kurzů. Body také můžete využít na nákup knih ve vybraných prodejnách, například v nejznámějším českém knihkupectví Dobrovský, kde můžete platit Sodexo kartou přímo on-line v jejich e-shopu. Pokud nevlastníte řidičské oprávnění, můžete si právě za benefity autoškolu dodělat!

Sport

Jste spíše fandové do pohybových aktivit? I na takové lidi společnost Sodexo myslí a možností sportovního využití benefitů je celá škála. Vybírat si můžete mezi několika fitness centry, zážitkovým potápěním, lukostřelbou, lyžováním a dalšími pohybovými aktivitami.

Relax

V této kategorii si přijdou na své zejména zástupkyně něžného pohlaví. Pokud se toužíte odpoutat od každodenního shonu v zaměstnání, využijete určitě nabídky nejrůznějších masáží, kosmetických procedur, kadeřnických balíčků a mnoha dalších služeb, které vám pomohou přijít na jiné myšlenky.

Cestování

Pokud si chcete odpočinout trochu více a láká vás představa vyjet na dovolenou, tak i pro tuto variantu můžete využít právě Sodexo bodů. Mnoho hotelů, penzionů a kempů umožňuje platbu právě touto kartou. Proto si prohlédněte jednotlivé možnosti, jestli právě v místě, kam se chcete podívat, nenajdete nějaké ubytovací zařízení, kde můžete zaplatit právě těmito benefity.

Léky

Flexi Pass kartu využijete také při nákupu léků v lékárenských obchodech. Nejpoužívanějším e-shopem pro nákup léků on-line, je portál Pilulka.cz, kde nemusíte body výhradně utratit za zdravotní sortiment, ale i za jiné produkty, které tento e-shop nabízí. Jednoduše zde nakoupíte dárky k Vánocům pro každého člena domácnosti. Vybírat můžete z elektroniky, dětských hraček, sportovních pomůcek a dalších využitelných produktů. Stačí, když jako způsob platby zvolíte variantu „Sodexo platba“. Přehledný seznam lékáren najdete po přihlášení do vašeho Sodexo účtu.

sodexo platba
Při nákupu v e-shopu zadejte možnost Sodexo platby

Kultura

Rádi vyrážíte na filmy do kin? Nepohrdnete návštěvou divadel, zámků, hradů a dalších zajímavostí? I to je možnost, jak benefity využít. Odvětví kultury patří k nejpopulárnějším, kde lidé svoji kartu výhod upotřebí. Platbu podporuje i nerozšířenější síť kin v ČR – firma Cinema City.

Pro větší představu o použití vaší Flexi Pass CARD, můžete zhlédnout video přímo od firmy Sodexo.

Už víte, kde uplatníte svoje benefity?

Využití vašich benefitů na Flexi Pass kartě je zcela jednoduché, a proto není nutné mít obavy. Jde o stejnou situaci, jako byste platili svojí kreditní kartou. Jakmile ji použijete poprvé, tak si tento způsob platby zamilujete a každý měsíc se budete těšit, až vám zaměstnavatel přidělí nové body. Tak neváhejte a pusťte se do přeměňování benefitů v nové zážitky!

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz