Domů » Kurzové sázky na politiku | TIP na doplňující senátní volby Praha 9

Kurzové sázky na politiku | TIP na doplňující senátní volby Praha 9

autor Patrik Pilous
0 komentářů
doplňující senátní volby Praha

Objemy sázek se u politických kurzových sázek rok od roku násobně zvedají. Volby do Poslanecké sněmovny v roce 2017 a následně prezidentské volby z ledna 2018 přimělo ještě více lidí vyzkoušet štěstěnu či tajné znalosti v tomto oboru.doplňující senátní volby Praha
Kurzy pro doplňující senátní volby na Praze 9Většina lidí sází bez strategie a pouze na základě vlastní intuice, což nemusí být nutně špatně a přinést krátkodobý profit. Pokud máte zájem sázet strategicky, tak si přečtěte článek: Nejlepší strategie pro kurzové sázení.

Na koho vsadit v doplňkových senátních volbách na Praze 9

Praha 9 bude mít krátce před volbami do Evropského parlamentu doplňkové volby do Senátu.

Kdo je favoritem senátních voleb na Praze 9 a na koho se vyplatí vsadit?Favorité senátních voleb jsou dva Petr Daubner za Českou pirátskou stranu a s podporou Zelených, ČSSD a SEN 21. Proti němu stojí starosta Jan Jarolím.

Tito dva kandidáti podle všeho postoupí do druhého kola senátní voleb. Kurzy nejsou nijak extra zajímavé pro sázkaře, ale přesto je možné s kurzem 3 doporučit sázku na Petra Daubnera.Petr Daubner s širokou podporou a velice silnými Piráty v zádech může směle pomýšlet nejen na druhé kolo. Navíc s rozpočtem 350 tisíc Kč by měli být vidět nejen pirátští dobrovolníci v ulicích Prahy 9.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz