Domů » 15 Tipů: Kam na rande v zimě?

15 Tipů: Kam na rande v zimě?

autor Robin Sedlmaierů
0 komentářů
Pár na rande v zimě v lese.

Ať už chcete vědět, kam vzít holku na rande v zimě, nebo se váš dotaz týká chlapců, rozhodně si přečtěte našich 15 tipů. Díky nim se dozvíte ideální místa, která vás sblíží a zároveň nezkazí atmosféru přílišné mrznutí.  Zimní měsíce totiž svádí k randění, vážným vztahům a hledání si polovičky, se kterou se budete moct tulit pod peřinou a pít teplý svařák na trzích.

1. Vánoční trhy, kouzelné místo pro vás i vaši polovičku

Vánoční trhy bych doporučil hlavně párům, které už se alespoň trochu znají. Vzhledem k častému hluku a rozruchu, který na takových akcích panuje, si možná nebudete příliš rozumět a na vyzvídání nebude čas. Večerní trhy jsou ale ideálním romantickým místem, kde můžete svého partnera či partnerku držet za ruku, prohlížet si stánky a užívat si vzduch ovoněný svařákem a punčem. 

2. Kluziště poskytuje zábavu i posilování důvěry

Společné bruslení na ledě je perfektním kandidátem na rande v zimě. Zažijete společně mnoho zábavy a podpoříte vzájemnou sebedůvěru, když se budete navzájem přidržovat a chytat. Akorát je vhodné, aby alespoň jeden z partnerů zvládal přinejmenším základy bruslení na ledě. Nemusíte ale smutnit ani v případě, že bruslit neumíte. Máme pro vás spoustu dalších tipů, které využijete.

3. Návštěva útulné kavárny či restaurace

Příjemným tipem na chladné dny je návštěva útulné kavárny či restaurace. Pokud se ptáte, kam jít na první rande v zimě, tohle je pro vás. Budete mít dost času na povídání si a poznávání se, vypijete u toho kafe, dáte si zákusek nebo rovnou celý oběd a můžete k tomu připojit procházku zasněženou krajinou.

4. Zajděte si do muzea nebo galerie

Potěšit svou uměleckou stránku můžete i v létě, ale nalijme si čistého vína. Tou dobou jste nejradši někde v chládku u vody. Teď se ale nabízí skvělá šance na prozkoumání nějaké hezké galerie, nebo muzea. Když je zrovna deštivý den, můžete se schovat do sucha a společně strávit čas u prohlížení obrazů, soch nebo starožitností. Skvělé je, že můžete najít různě zaměřená muzea. Nemusíte se tedy omezovat jen na umění, pokud to není váš šálek kávy.

5. Sáňkování, ideální rande v zimě

Mezi skvělé zimní aktivity na rande patří i sáňkování. Možná si tuto činnost prvně spojíte s dětmi, opak je ale pravdou. Jakmile totiž sednete na sáňky, znova zažijete tu radost a štěstí, které jste pociťovali jako malí. Proto se nebojte vzít svého partnera a vzhůru do sněhové vánice!

Sáňkování v zimě v lese.
Sáňkování není jen pro děti, i s partnerem zažijete spoustu zábavy. Zdroj: Pexels.com

6. Schovejte se před sněhem v antikvariátu

Pokud se ve vás ukrývá alespoň malý knihomol, je návštěva nějakého drobného obchůdku s knihami tím ideálním řešením. Můžete to spojit s vánočními trhy, chvíli se tam projít a pak se schovat do nejbližšího antikvariátu. Tyto prodejny mají většinou naprosto unikátní kouzlo, na které nelze zapomenout. Můžete zabít dvě mouchy jednou ranou a rovnou se společně podívat na dárky, které si k Vánocům můžete koupit.

💡 Tip: Pokud vaše drahá polovička není čtenář roku, podívejte se na levné vánoční dárky, které můžete koupit nebo vyrobit.

7. Romantická procházka a stavění sněhuláků

Navlečte se do teplého oblečení, chyťte se za ruce a vydejte se na procházku zasněženým městem. Hned pochytíte vánoční atmosféru a celou procházku prožijete úplně jinak. Prohlédněte si vánoční ozdoby na domech a na konci společně na louce postavte sněhuláka. Můžu vám zaručit, že se společně nasmějete jako nikdy.

8. Piknik v zimě? Samozřejmě!

Piknik je oblíbené letní rande, proč si ho neužít i v zimě? Využijte vnitřní prostory, rozložte v obýváku na zem deku, zapalte si oheň v krbu (a pokud nemáte, nevadí, zapalte alespoň svíčky!). Přichystejte jídlo, sladkosti, spoustu pití a udělejte si rande společně vevnitř.

9. Podívejte se na vánoční filmy

Ačkoliv se to může zdát jako klišé, vánoční filmy k zimě patří. Udělejte si společný večer doma, sedněte si na gauč, zabalte se do deky a podívejte se na své oblíbené kousky. Je to skvělý způsob, jak poznat vkus vašeho partnera a třeba přijde řeč i na to, jak trávili čas jako malí právě oni. Dozvíte se tak spoustu zajímavostí, nový pohled na Vánoce a vánoční tradice , které jste třeba neznali.

💡 Tip: Podívejte se na neotřelé vánoční filmy, které jste možná ještě neviděli, ale rozhodně byste to měli napravit.

10. Uvařte si svařák a punč

Teplé nápoje a Vánoce jdou ruku v ruce. Udělejte si s partnerem hezký večer, uvařte váš oblíbený svařák, či punč a užívejte si vánoční atmosféru, která přímo vyzívá ke smíchu, pohodě a mazlení se u televize. K tomu si na talíř dejte cukroví a nalaďte se na přicházející svátky.

11. Zajděte do nejbližšího útulku

Pokud jste milovníky zvířat, udělejte si hezké rande v zimě a zajděte do útulků ve vašem okolí. Mnoho z nich půjčuje pejsky na venčení. Udělejte si tak hezkou procházku a navíc dopřejte mazlíčkům chvilku štěstí a vánoční pohody. Nezapomeňte vzít nějaké pamlsky, granule a deky, které spousta útulků potřebuje. Uděláte tak dobrý skutek, který se vám jistě vrátí.

Pár a dva psi v zasněženém lese na houpačce.
Venčení psů z útulku je příjemným nápadem na rande v zimě. Zdroj: Pexels.com

12. Udělejte si herní noc

Nechce se vám mrznout venku a raději byste zůstali doma? Vytáhněte z šuplíku karty, nebo vaše oblíbené deskovky a pusťte se do hraní. Můžete využít i moderní technologie a zahrát si něco na vaší konzoli. Pokud si chcete večer trochu okořenit a přidat mu erotický podtón, vyzkoušejte hru, ve které si budete pokládat otázky na tělo.

13. Lyžování, zimní aktivita, která neomrzí

Patříte mezi aktivní páry a představa sezení doma se vám příliš nezamlouvá? Vydejte se společně na hory a zalyžujte si. Užijete si spoustu zábavy, spálíte nadbytečné kalorie a třeba se přiučíte něčemu novému. Jen se první domluvte s partnerem, zda vůbec umí lyžovat, abyste podle toho mohli přizpůsobit náročnost.

14. Zajděte si na wellness

Když se vrátíte zpátky z lyžování, proč si rovnou nedopřát nějaký oddych? Ohřejte se po dni stráveném venku a dopřejete si relax, který vaše drahá polovička určitě také ocení. Zajděte si do vířivky a užijte si hezké chvíle v sauně. Nejenže je to pro vaše tělo zdravé, navíc společně prožijete romantiku jako z pohádky.

15. Karaoke pro ty odvážnější

Nemusíte být zpěváci, abyste si užili zábavu a z plných plic se vyřvali do mikrofonu. Karaoke není pro každého, ale jakmile se odvážete, nebudete toho litovat. Ať už si společně zazpíváte hity z vašeho mládí, nebo romantickou ódu, ve které vyznáte svou lásku a city.

🎓 Zajímavost: Věděli jste, že karaoke poprvé vzniklo v Japonsku kolem roku 1970?

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz