Domů » Co pomáhá a co jíst na zvětšení prsou?

Co pomáhá a co jíst na zvětšení prsou?

autor Lucie
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
růst prsou

Zvětšení prsou je v dnešní době stále aktuálnějším tématem. Pokud žena není se svou hrudí a poprsím spokojená, může jít na plastiku a problém je brán za vyřešený. Plastika ale často není tou správnou odpovědí pro každého. Jak podpořit růst prsou přírodní a levnější cestou? Ovlivňuje strava poprsí? Můžete vyzkoušet pracovat se stravou nebo vyzkoušet komplexní zázračné doplňky↗️.

Estrogen stojí za vývojem ženského poprsí. Prsa, jakožto druhotný pohlavní znak rosou především v pubertě, díky aktivnímu působení hormonů. Velkou roli zde ale hraje genetika a následná velikost a celková podoba prsou je u každého zcela jiná. Prsa jsou vždy jiná a originální, jinak tvarovaná a jinak velká a žádná nelze označit za dokonalá. Některé jsou obecně pohlednější a jiné méně.

🎓 Zajímavost: Věděli jste, že levý prs je větší než pravý? Ano, žádná dvě prsa nevypadají stejně. Bohužel, někdy je to vidět velmi zjevně.

Co ovlivňuje velikost prsou a plnost prsou?

 • Genetika
 • Váha
 • Hormonální rozpoložení
 • Strava a diety
 • Věk
 • Menstruace
 • Kojení a těhotenství

Problém u mnoha žen nastává, když začnou být nespokojeny s tím, co jim příroda nadělila. A to bývá často. Zaručeným pomocníkem může být augmentace (tj. plastika prsou), kdy se vytvoří majitelce prsa nová, přesně podle jejích představ. Ne každá žena si ale dobrovolně lehne pod skalpel a jsou i případy, kdy plastika nemůže být ze zdravotních důvodů uskutečněna. Operace je také náročná a bolestivá. Minimálně na 3 měsíce vyřadí ženu z normálního života a následně v průběhu let způsobuje určité menší či větší komplikace.

Právě v těchto případech se hodí koukat po přírodních variantách umožňující zvětšení ňader do požadované velikosti.

🎓 Zajímavost: Velikost prsou se za celý život ženy změní téměř 6-8krát. Je to způsobeno typem podprsenky, které žena se nosí.

Potraviny a vitamíny podporující růst prsou

Mezi potraviny obsahující fytoestrogen (přírodní estrogen) se řadí lněná semínka, luštěniny, sója nebo vajíčka. Přírodní růst prsou lze kromě potravin s fytoestrogenem podpořit také stravou bohatou na vitamíny. Jaké vitamíny jsou klíčové?

 • vitamín A – k regeneraci kůže (zdrojem: mrkev, mléko, mango, tuňák)
 • vitamín B – ideálně B6, který udržuje funkci imunitního systému a přispívá k tvorbě červených krvinek (zdrojem: špenát, brambory, banány, vepřové maso, makrely)
 • vitamín C – asi nejhojněji suplementovaný vitamín – chrání buňky, zmírňuje únavu a vyčerpání a hlavně přispívá k obnovení kolagenu (zdrojem: šípky, citrusy, jahody, kiwi)
 • vitamín E – rozšiřuje cévy, má příznivé účinky na pleť a na sexuální výkonost (zdrojem: klíčky, sója, mléko, rostlinné oleje

Je zde také možnost vyzkoušet speciální směs, která je vyvinutá právě pro zvětšení prsou.

💡 TIP: Přečtěte si o tom, jak na zdravý cheseecake nebo o tipech na zdravý oběd.

Cviky na zvětšení prsou

Určitě toto neslyšíte poprvé. Tlačení rukou proti sobě je cvik, který má v podvědomí snad každá žena. Je ale pravda, že zpevnění ňader může vést k jejich mírnému zvětšení. Dalším cvikem mohou být například kliky nebo tlaky s jednoručkami či benchpress. Zároveň je třeba nezapomínat a počítat s tím, že prsa jsou z velké části stále jen tuk a v případě častého a náročného cvičení a při hubnutí mizí zároveň i prsa.

Benefitní může bát pro ňadra masáž. Masáží stimulujeme prsní žlázu, která je tím podpořena k produkci a výsledkem je samotné zvětšení prsou. Masírování je ideální provádět 2x denně asi 5 minut. Buď se ukazováčkem a prostředníčkem stiskne citlivější místo pod bradavkou a krouživými pohyby se pár minut masíruje. Nebo je možnost masáže počínající u bradavky a postupnými půlkruhovými pohyby přesun po celém prsu.

zvětšení prsou

Čistě přírodní cesta stojící pouze na zařazení nejrůznějších potravin není vždy zcela jednoduchá a může trvat velmi dlouho, než se výsledky dostaví. Stojí proto určitě za zkoušku ke správné a vyvážené stravě zařadit přírodní doplňky stravy, růst prsou stimulující.

🎓 Zajímavost: Staří Egypťané jako první identifikovali rakovinu prsu, což bylo zdokumentováno na papyru před 3500 lety. Hieroglyfy zobrazovaly bublinové nádory na prsou, které se nedají vyléčit. Mnoho žen, v čele s herečkou Angelinou Jolie, si díky predispozicím k rakovině nechávají prsa odstranit.

Jóga pro větší a lepší prsa?

Zde vám přinášíme ještě jeden bonusový tip. Zkuste jógu pro začátečníky a obzvláště doporučujeme pro oblast ňader a hrudníku tyto tři cviky.

Bhujangasana – Známá také jako pozice kobry – budete si muset lehnout na břicho a spojit nohy rovně na podlaze a ruce položit na hruď. Opakujte každý den 10krát.

Ustrasana – Velbloudí pozice spočívá v tom, že si kleknete čelem ke stropu a ohnete záda tak, abyste se dotýkali chodidel. Opakujte 10krát. Tato pozice vám také prospěje s dobrým trávením a redukuje tuk na pažích a stehnech.

Dwikonasana – Známá také jako pozice s dvojitým úhlem – tato ásana zahrnuje stoj, natažení obou rukou dozadu a jejich uzamčení & pokrčení tak, abyste se dotkli hlavou kolen. Jedná se o jeden z nejlepších jógových cviků pro velká prsa.

pozice kobry

BreastEXTRA+ nejúčinnější tablety na českém trhu?

Doplněk stravy BreastEXTRA+ stojí na přírodních extraktech nejrůznějších bylin, jenž obsahují fytoestrogeny – látka podobná estrogenu pocházející z výtažků z bylin. Jedná se o čistě přírodní složku kterou mimo jiné obsahují i potraviny jako je sója, brokolice či šalvěj. Fytoestrogeny napomáhají ke stimulaci organismu žen. Mají příznivé účinky při menopauze a zároveň podporují růst prsní žlázy a produkci tkáně v oblasti ňader, která vede k přírodnímu zvětšení prsou).

Mezi pozitiva spjatá s užíváním BreastEXTRA patří:

 • větší a pevnější poprsí
 • lepší kvalita pokožky
 • citlivější bradavky
 • jedná se o 100% přírodní tablety
 • změny již po 2 týdnech užívání
BreastEXTRA+ tabletky na zvětšení prsou
BreastEXTRA+ tabletky na zvětšení prsou | Zdroj: bonvi.net

O jaké přírodní složky se v kapslích BreastEXTRA+ jedná?

 • Fenykl
  • Působí jako afrodiziakum a sexuální stimulant. Často se užívá jako přírodní prostředek ke srovnání hladiny hormonů.
 • Jam čínský
  • Je zrojem fytoestrogenů, napomáhá rovnováze ženských pohlavních hormonů a prokrvení hrudníku a zároveň podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí
 • Andělika čínská
  • Dokáže stimulovat produkci estrogenu. Má tak blahodárné účinky i na menstruační cyklus na menopauzu.
 • Sereona plazivá
  • Působí jako afrodiziakum a napomáhá udržovat oprimální hladinu hormonů v těle. Díky obsahu prolaktinu navyšuje dělení buněk prsních žláz, což vede k zvětšení ňader
 • Pískavice řecké seno
  • Napomáhá metabolismu tuků a u kojících může stimulovat tvorbu mléka. Je zdrojem fytoestrogenů.
 • Kolagen
  • Je klíčový pro zdravou, pružnou pokožku.
 • Sójové isoflavonoidy
  • Dalším zdrojem fytoestrogenů

Pro více informací a pro objednání navštivte breastextra.cz a dejte tak přírodním pilulkám šanci. Výsledky uvidíte již po 2 týdnech a při jakékoliv nespokojenosti je garance vrácení peněz.

🎓 Zajímavost: Prsa přirozeně rostou až 4 roky po první menstruaci ženy.

Váha

Pokud je žena posedlá štíhlou linií a hodně sportuje, tak činí kroky proti objemným prsům. Aby žena měla plná větší prsa, tak potřebuje mimo genetiky také určité procento tuku. Právě váha společně s genetikou a hormonálním nastavením odráží velikost a plnost prsou.

Spousta žen má kvůli velikosti svých prsou komplexy. V dnešní době plné dokonalých těl na sociálních médiích může být často těžké smířit se se svým, nedokonalým tělem. Nezapomínejte, že nikdo není dokonalý. A to platí i ohledně prsou. Každá jsou jinak velká, jinak barevná a tvarovaná ale nic není špatně. Tělo můžeme měnit i přírodními cestami, hlavní je být se sebou spokojený a neklást si příliš vysoké nároky.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz