Domů » Mindflow Recenze → Zlepší soustředění i paměť?

Mindflow Recenze → Zlepší soustředění i paměť?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
mindflow recenze

Tato recenze se soustředí čistě na Mindflow Focus 2.0. Při každodenní práci na počítači se vám střídají chvíle, kdy jste plní energie a kdy naopak ne. Někdy vás práce baví a někdy se naopak necítíte vůbec motivovaní. To, v jaké jste náladě a jak vám práce jde, ovlivňuje mnoho faktorů, které můžete ovlivnit.

Mně se například osvědčilo krátké pravidelné ranní cvičení a následná studená ranní sprcha. Jak nakopnout ale svůj organismus dále k ještě lepším výkonům? Na trhu existuje mnoho doplňků stravy, jež se specializují na podporu soustředění, učení i paměti. Vyzkoušel jsem jich hned několik. V této recenzi a popisu osobních zkušeností budu hodnotit složení, výhody a nevýhody Mindflow Focus 2.0.

Složení Mindflow Focus 2.0

Velkou výhodou Mindflow Focus 2.0 je jeho dlouhodobé testování a ladění složení pro co nejlepší výkon. Tento produkt patří mezi takzvané prášky na soustředění, i když se jedná o přírodní doplněk stravy. Odladění dávkování a jeho používání je již na vás. Každý má jiné tělo a požadavky.

Mindflow Focus 2.0 obsahuje 12 přírodních látek, jejichž kombinace by měla zlepšit vaše schopnosti:

  • paměti
  • koncentrace
  • zklidnění
  • zmírnění roztěkanosti
  • focusu
  • podpoří kognitivní funkce
  • dodá živiny pro mozek

V následujícím výčtu můžete vidět složení dvou tablet, což je doporučené dávkování Mindflow Focus. Kdy užijete tablety 20 minut před plánovaným výkonem.

SloženíMnožstvíInformaceEfekt
Kofein120 mgPrémiový extrakt z kávových zrnZvýší pozornost
Ginko biloba60 mgGinkgo má řadu preventivních účinkůPříznivý účinek proti depresím, úzkosti, lepší prokrvení
Alpha GPC 200 mgBiodostupná forma cholinuZajišťuje tvorbu potřebného neurotransmiteru
L-theanine240 mgExtrakt ze zeleného čajeZklidňuje mysl a odbourává stres
Ženšen30 mgSušený Ženšen pravýPodporuje vitalitu a libido
DMAE20 mgObsahuje Acetylcholin a CholinZlepšuje mentální energii
Guarana100 mgStálice přírodní stimulaceObsahuje stimulanty centrální nervové soustavy
L-tyrosin350 mgPrekursor dopaminuZajišťuje správnou funkci mozku
Kurkumin100 mgExtrakt rostlin rodu kurkumaStabilizuje efekt kofeinu a dalších látek
Rhodiola rosea130 mgAktivní adaptogenPovzbuzuje nervovou soustavu a zvyšuje kapacitu
Piperin2 mgLátka z černého pepřePodporuje absorpci látek
Vitamin B12300 μgDůležitý vitamínNastartuje koncentraci

Mindflow obsahuje klasické a ozkoušené látky jako kofein, ginkgo nebo guaranu. Všechny tyto látky zaručeně podpoří vaší soustředěnost a koncentraci. Můžete si je zkusit odděleně a nebo zkusit tento supermix od Mindflow. Také si na stránkách můžete přečíst více pod odkazy na jednotlivé vědecké studie u jednotlivých látek. Je vidět, že nad tím opravdu přemýšlejí a složení tablet má vědecký i empiricky ozkoušený základ.

Také L-theanine si můžete koupit zcela odděleně a přimíchávat si ho do svých denních nápojů. Vyzkoušel jsem a efekt jsem také pocítil. L-theanine patří k nejlepším látkám ze zeleného čaje!

💡 Tip: V případě, že nechcete užívat kofein, tak Mindflow vyvinul také variantu bez kofeinu Mindflow Focus Decaf.

Mindflow tablety a jejich dávkování

Sám výrobce dle svých zkušeností doporučuje 1-2 tobolky před začátkem učení a plánovanou aktivitou. Efekt se začne dostavovat po 15 minutách a plně nastoupí za přibližně hodinu. Odeznění většiny pozitivních efektů se dostaví do 4 hodin.

Neměli byste překračovat 3 tobolky za den a také není vhodné přímé kombinování s kávou. Osobně ovšem cca po hodině od užití dávám šálek kávy. Nezapomeňte také dostatečně pít, což je věc, kterou můžete ve flow úplně zapomenout.

Mindflow by vám mělo nahradit energetické nápoje či mnoho káv za dopoledne. Právě vyváženější mix a absence množství cukru je pro tělo z dlouhodobějšího hlediska příznivější. Naopak po delší soustředěné práci cítím s Mindflow větší hlad než obvykle. To může být plus pro lidi, kteří bojují se svojí váhou. Tento názor jsem slyšel už vícekrát!

💡 Tip: Pokud chcete podpořit efekt i svojí imunitu, tak zkuste doplnit také vitamínem C a magnéziem.

Funguje Mindflow?

Mám poměrně bohatou zkušenost s produkty podporujícími paměť, soustředění a dodání energie, takže mohu s čistým svědomím říci, že na mě Mindflow funguje a mohu ho doporučit. U jedné nejmenované konkurence se mi občas dostavila bolest hlavy, ale u Mindflow ne. Nedokážu si to vysvětlit, protože složení není výrazně odlišné.

mindflow balení

Efekt ale není samospásný. Nezapomínejte na dělání pauz, i pokud jste ve focusu. Krátce se projděte, protáhněte se, vyvětrejte si. Neudržíte se soustředit 4 hodiny bez přestávky. Nebo alespoň já to nedokážu. Za vyzkoušení určitě také stojí technika Pomodoro.

Ráno si dám studenou sprchu, krátkou rozcvičku, plnohodnotnou snídani. Čas na Mindflow přichází buď okolo 11 hodiny, kdy mám v plánu pracovat ještě do 15:00. K tomu jím jen malá jídla. Efekt se při velkých porcích jídel dle mého ztrácí a tělo se soustředí na trávení.

Další variantou je Mindflow jako záchrana před večerními povinnostmi. Obecně jsem spíše skřivan, takže práce po 7 hodině večerní je pro mě obtížná. Občas je ale třeba, takže sáhnu po Mindflow.

Mimo Mindflow jedu také klasickou kávu a zelený čaj. Zkoušel jsem také kratom, který je však pro mě velmi obtížné dávkovat k dosažení požadovaného efektu. Jednou málo a poté zase moc. Také je zde riziko, že pokud to s kratomem přeženete, tak vás na chvíli vyřadí.

Závěrem musím doporučit, aby si každý Mindflow Focus 2.0 vyzkoušel → sám, jelikož je to opravdu individuální, co a jak na vás bude fungovat. Znám lidi, na které Mindflow nefunguje a nefunguje na ně ani dost silný kratom, takže je to dost o těle a také kontextu, jak daný doplněk stravy užíváte.

Cena Mindflow 2.0

Cena je v konkurenci doplňků na soustředění a paměť spíše vyšší. S ostatními vlastnostmi jsem byl spokojen. Nejrychlejší cestou je originál eshop Mindflow, kde koupíte produkt. Dodání je v pěkném balení a velmi rychlé z mé zkušenosti.

Mindflow Focus 2.0CenaPočet tobolekPočet dávekCena na dávku
Menší balení490 Kč30 ks1532,6 KčKoupit →
Větší balení1290 Kč90 ks4528,6 KčKoupit →

Jedna dávka vás vyjde dráž než domácí káva, což je díky složení i pochopitelné. Na druhou stranu, pokud se chystáte užívat Mindflow jednou týdně přibližně, tak je pro vás cena přijatelná. Nedoporučuju, abyste užívali každý den. Stejně tak i s ostatními doplňky. Je dobré prostřídat a zkoušet různé varianty ať to máte pestré, tak jako život 🙂

Pokud hledáte vitamíny, tablety, prášky na paměť, soustředění, proti přílišnému stresu, tak Mindflow nabízí již odladěnou variantu s minimalizovanými nežádoucími účinky. Určitě doporučuji vyzkoušet a uvidíte, jestli je toto cesta právě pro vás.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz