Domů » Víte, jaká je nejlepší poloha pro poprvé?

Víte, jaká je nejlepší poloha pro poprvé?

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
nejlepší poloha pro poprvé mazlící se pár

Takže je to úplně poprvé, co máte sex? Myšlenky se upínají na to, co asi přijde a jaký to bude, že? A pokud máte z toho stres, je to normální. Ale pochybnosti musí jít stranou. A v žádném případě si je nepouštějte do hlavy. Objevte způsoby, jak si maximálně užít začátečnický sex se 6 nejlepšími polohami pro poprvé, které vám pomohou. Jste připraveni na intimní chemii? 💕

První pohlavní styk: Co je dobré vědět?

Představa prvního sexu může být stresující. Nicméně trocha znalostí základů nováčkům může pomoci zbavit se zábran. Jde o to jít na to pomalu a postupně se uvolňovat.

Ano, první pohlavní styk může být náročný. Nicméně ho rozhodně nemusíte prožít jako rychlou a trapnou chvíli. Uvědomte si, že pokud je to úplně poprvé, nikdo neočekává, že budete profesionál. Primární věci, na které však myslete jsou:

  • Bezpečnost.

Pokud nechcete z prvního milování závazek. A tím myslím mateřství. Připravte se a vybavte se balíčky kondomů. Ať pak neřešíte těhotenský test po sexu. Každopádně mateřství nemusí být jediný problém, myslete také na zabezpečení proti sexuálně přenosným infekcím.

  • Povolení.

Ano, je důležité, že oba na 100 % víte, že s tím souhlasíte. Ujistěte se, že oba skutečně souhlasíte s tím, co přesně plánujete uskutečnit. Souhlas si ověřte před pohlavním stykem. A pokud je to pro vás oba poprvé, nebojte se zeptat i v průběhu.

sexuální polohy pro poprvé kondom na dlani
Bezpečnost je na prvním místě

Sexuální polohy aneb Sexy polohy pro uvolněné poprvé

Milování, zejména, když jde o první pohlavní styk, je obrovský zážitek. A vězte, že pocit uvolnění a spojení pomáhá odstranit řadu obav a stres, jež by mohly narušit sexuální vzrušení. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli sexuální polohu, mějte na paměti, že nikdo nepřichází na svět jako bůh pohlavního styku.

Podívejte se na to takto: ,, Je to jen zkoušení různých rolí, které mi odhalí, co skutečně funguje pro mě.” A ano, takhle to přesně je. Musíte prvně zjistit, co se vám líbí, a co nikoliv. Možná máte v hlavě tak trochu představu. Však jste asi viděli nespočet žhavých chvilek na Netflixu. Nebo jste ani nedutali u filmu Padesát odstínu šedi? Řekněme si upřímně. Filmy jsou filmy. A realita je, no, tak trochu jiná. Ale rozhodně se není čeho bát!

polohy pro první pohlavní styk muž se dotyká ženy na zadku v kalhotkách
Pro začátečníky se asi zdá sex jako náročný úkol, protože trvá, než se s ním sžijí

TOP 6: Jaké jsou nejlepší polohy pro poprvé?

Základní věc, abyste si vychutnali váš první pohlavní styk, je cítit se uvolněně po celou dobu. A jakých 6 sexy poloh funguje dobře pro poprvé?

  • Misionářská poloha – „misionář”,
  • Žena nahoře,
  • „Psí styl”,
  • Lžička,
  • Poloha draka,
  • Sexy poloha na židli.

1. Misionář aneb Nejlepší poloha pro poprvé

Tato poloha je nejběžnějším a nejoblíbenějším způsobem pohlavního styku. Ačkoli se poloha misionář často považuje za nejkrotší z nich, má pro mnohé obrovskou přitažlivost. A je zcela jistě skvělým výchozím bodem, kdykoli se milujete. A zvláště pro první pohlavní styk.

Jak na polohu misionář? Žena si lehne na záda, zatímco muž zůstává nahoře. Muž se opírá o váhu svého těla v loktech. A pronikne do ženy, postupně a pomalu. Existuje několik variant, co může žena provádět nohama. Nohy obtočí kolem sebe, široce roztáhne, přitáhne je blíže k muži nebo třeba položí nohy na mužská ramena. Tyto varianty mají vliv na úhel a hloubku průniku.

2. Žena nahoře aneb Poloha při sexu pro iniciativní ženy

Při této poloze při sexu má žena vše pod kontrolou. A samotný název je samozřejmý. Na rozdíl od polohy misionáře zůstává žena nahoře, může tak převzít iniciativu a udávat tempo.

Žena rozhodne o tom, jak silně a rychle se přiráží. Ačkoli většina žen přichází o panenství v misionářské poloze, některé ženy chtějí být ve vedení, dokud akt není příjemnější či méně bolestivý.

3. Sexy poloha „psí styl”

V této poloze žena zůstává na rukou a kolenou, tedy na čtyřech. A muž do ní pronikne zezadu. Tato poloha poskytuje hlubší úhel průniku. Žena, pokud je to její první pohlavní styk, může při této sexy poloze během prvních několika přírazech pociťovat mírnou bolest.

4. Sexuální poloha lžička

Toto bude fantastické pro první pohlavní styk, zejména pro ty, kteří se ocitnou obzvláště plaší nebo stresovaní.

Jak na sexuální polohu lžička? Partner, do kterého se proniká, si lehne na bok, protože druhý partner leží na zadní straně, což umožňuje, aby vstoupil do druhého zezadu. Je to také výjimečně intimní a romantická poloha spolu s partnerem, který vás celou dobu drží. A umožňuje řadu spojení a stlačení spojených se základními erotogenními zónami.

5. Drak jako nejlepší poloha pro poprvé

Pronikaná osoba leží na břiše s jedním nebo dvěma polštáři pod pánví, zatímco partner leží na ní. Napodobuje její polohu. A v této poloze do ní vstupuje zezadu. Poloha je výrazně pomalejší a rytmičtější, s krouživými pohyby namísto typických rychlejších, přirážejících pohybů.

Tato nejlepší poloha pro poprvé je skvělá pro začátečníky. Zažijete tak pocit sexu bez hluboké stimulace děložního hrdla.

6. Na židli aneb Sexy poloha pro vaše poprvé

Při této sexuální poloze si partner sedne na krátkou pevnou židli. Zvolte nejlépe bez koleček a područek, protože mohou překážet. A zatímco druhý partner, do kterého se proniká, se pomalu spouští shora. V této poloze se chodidla obou dotýkají země, což oběma poskytuje oporu.

nejlepší sexy polohy při sexu pro poprvé žena sedící v kalhotkách na muži
Ať už se rozhodnete pro jakoukoli sexuální polohu, mějte na paměti, že nikdo nepřichází na svět jako bůh pohlavního styku

Nejlepší polohy pro poprvé musíte prozkoumat

Sex vám přinese příjemné a vzrušující pocity jako propojení, intimnost, velké množství pozornosti a líbání. K usnadnění pronikání použijte lubrikaci, tedy lubrikační gel. Na internetu najdete celou řadu sexuálních rolí, jež můžete vyzkoušet, ať už jste nováčkem, nebo hledáte něco pokročilejšího. Na navození atmosféry vyzkoušejte jemnou masáž s olejíčky nebo bylinky, jež zvyšují sexuální apetit.

Objevit, jaká nejlepší poloha při sexu je právě pro vás, zjistíte jedině tak, že přistoupíte k sexu uvolněně a bezstarostně. Možná nyní nemáte vysoké sebevědomí. Ale pamatujte, že sex je přirozená věc. A po vašem poprvé z vás odpadne napětí, jež aktuálně prožíváte. A poslední rada na závěr? Následujte instinkt a užijte si sex s osobou, kterou máte rádi. Good luck! 🍀.

💡 Tip: Mrkněte na další články: Muži a masturbace, vše co potřebujete vědět a Ženy a masturbace: Nejoblíbenější způsoby.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz