Domů » TOP 7: Nejlepší aplikace na cvičení

TOP 7: Nejlepší aplikace na cvičení

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
nejlepší aplikace na cvičení

Hledáte ty nejlepší aplikace na cvičení, které motivují? Nebo ty, které vám pomohou začít s novou fitness rutinou od nuly? Existuje spousta skvělých možností. V článku najdete výběr 7 nejlepších zahraničních aplikací. Některé jsou zdarma, jiné zpoplatněné za členství. Ať už chcete appku na jógu, běh, protahování či komplexní cvičení. Mrkněte na tento seznam aplikací ⬇️.

7 nejlepších zahraničních aplikací na cvičení

Najdete zde aplikace pro všechny typy cvičenců, ať už chcete začít běhat, posilovat se zvedáním činek, nebo do své rutiny zařadit jemný, regenerační pohyb, jako je jóga. Nejlepší cvičební aplikace vám najdou druh cvičení, který máte rádi. Získáte sebedůvěru a dosáhnete pokroku. Zároveň appky zpříjemní a zpřístupní cvičení. Aplikace na cvičení vám umožní cvičit doma, venku i v zahraničí.

aplikace na cvičení
Pohodlí aplikací? Cvičíte kdekoliv chcete

1. Sweat – nejlepší aplikace na cvičení pro ženy

Tato aplikace nabízí několik programů cvičení. Osobně sleduji Kaylu Itsines a Kelsey Wells na Instagramu. Každá má jiný styl cvičení, ale obě parádní. Kayla Itsines cvičí s vlastní váhou těla, dělá express tréninky, cviky na jednotlivé partie, cviky na paže a nohy a mnoho dalšího. Aplikace propojuje další trenérky a nechybí ani HIIT tréninky, posilování s činkami, pilates či jóga. Aplikace je doslova přebitá úžasnými tréninky pro všechny druhy cvičení. Kdybych měla říct, která ze 7 aplikací na cvičení je ta nejlepší, rozhodně bych označila tuto za number 1. Alespoň pro mě.

  • 📲 iOS a Android, 7 dní zkušební verze zdarma, 289 Kč509 Kč/měsíčně, 2850 Kč/ročně.

💡 Tip: Jestli hledáte inspiraci na cvičení, pojďte si zacvičit se mnou. Mrkněte na články: TOP 5: Sestava cvičení na doma na štíhlé nohy a pevný zadek a Každodenní 10 minutové cvičení doma: Jak na to?.

2. Nike Training Club

Aplikace Nike Training Club nabízí řadu vedených tréninků různé intenzity a délky ve snadno sledovatelných video formátech. I v této aplikaci najde každý něco pro sebe, bez ohledu na to, kolik máte času. Jakou máte úroveň kondice nebo jaké jsou tréninkové zájmy. Vybírejte ze silových cvičení s vlastní vahou, kardio cvičení s podporou srdce, jógy a dalších.  K dispozici je také několik tréninků vytvořených nebo inspirovaných sportovci a celebritami.

  • 📲 iOS a Android zdarma.

3. Yoga International

Společnost Yoga International, která je označována za ,,nejrozmanitější stránku o józe na světě”, nabízí prostřednictvím aplikace více než 1 000 lekcí od více než 500 učitelů. Lekce trvají od 15 minut do více než hodiny. Zahrnují styly jako vinyasa, hatha, jóga pro začátečníky, kundalini a jin jan. Denně se přidávají živé lekce a nové obsahy s nabídkou v angličtině a španělštině.

  • 📲 iOS a Anroid, vyzkoušejte si na 30 dní zdarma, 20 USD/ 470 Kč měsíčně.
aplikace na cvičení jóga
Jóga doma? Proč, ne

4. 8Fit

8Fit nabízí vlastní cvičení bez vybavení v délce 15 až 20 minut, spolu s výživovými tipy a dalšími nástroji pro zdravé stravování. Pokud pracujete na své kondici a zdravých stravovacích návycích, tato aplikace vám to usnadní tím, že vše shromáždí na jednom místě. Aplikace 8Fit u všech pohybů vysvětluje správnou formu a postup cvičení. Takže si můžete být jisti, že z každého opakování vytěžíte maximum.

  • 📲 iOS a Android, 60 USD/ 1410 Kč ročně.

💡 Tip: Na hlídání kalorií vyzkoušejte českou aplikaci Kalorické tabulky. Aplikace, díky níž snadno máte pod kontrolou příjem a výdej.

5. Adidas Running by Runtastic

Komunitní funkce v aplikaci Adidas Running by Runtastic vám dodá motivaci. Zašněrujete tkaničky a vyrazíte ven. Zvuková zpětná vazba od hlasového trenéra vás ujistí, že jste na správné cestě. Živé sledování a povzbuzování umožní získat tolik potřebný impuls od vašich přátel, abyste doběhli do cíle. Sleduje kilometry běžeckých bot. Aplikace vás upozorní, že je na čase pořídit nové boty na běhání.

  • 📲 iOS a Android, 50 USD/ 1175 Kč ročně.
aplikace na cvičení adidas
Díky aplikaci Adidas víte, kdy si pořídit nové tenisky na běhání

6. Start stretching

Pokud s protahováním začínáte a potřebujete další tipy, srozumitelné pokyny a podrobné obrázky, aplikace Start Stretching je přesně pro vás. Cvičení jsou krátká. Mnohá trvají jen pět minut, což je skvělé pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se strečinkem. Navíc si můžete nastavit délku každého protažení. Takže věnujete více času konkrétní části těla.

  • 📲 iOS zdarma s volitelným poplatkem 3 USD/ 70 Kč za určitá vylepšení.

7. Stacked

Stacked je aplikace pro silový trénink, která sleduje, co zvedáte, jak často a jaké oblasti těla procvičujete. Tato aplikace je vynikajícím způsobem, jak zlepšíte posilování. Zvolte si cíl, na kterém chcete pracovat a sledujte pokroky. Použijte ji k vytváření a ukládání jednotlivých tréninků. Vymyslí tréninkový plán nebo najde existující silový trénink, který můžete vyzkoušet.

  • 📲 iOS zdarma.

Přesvědčte se o nejlepší aplikaci na cvičení

Není jednoduché z široké nabídky vybrat, jaká aplikace na cvičení je ta nejlepší. Každému vyhovuje něco jiného a navíc aplikací jsou více než stovky. Těchto 7 aplikací je můj výběr. Abych tento seznam ještě obohatila, vybrala jsem ještě 1 appku. Aplikace Seconds Interval Timer není samostatná cvičební aplikace, ale rozhodně je to ta, která usnadní naplánovaní tréninku. Cvičíte HIIT trénink? Tento časový interval Second Pro načasuje intervaly s vysokou a nízkou intenzitou. Sleduje vaše okruhy. Dá vědět, kdy se přepnout na další okruh (iOS, Android zdarma). To je super, ne?

Našli jste tu appku, co vás oslovila? Jaké jsou vaše nejlepší aplikace na cvičení?

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz