Domů » Co přitahuje muže: Jak sbalit spolehlivě kluka?

Co přitahuje muže: Jak sbalit spolehlivě kluka?

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Jak sbalit staršího kluka

Seznamování, vztahy. Proč je to tak složité? Někdy musíme jít štěstí naproti a vzít to do vlastních rukou. Řekněme si, pro začátek, že stačí vykročit ze své komfortní zóny. Nemusíme kluka rovnou oslovit, ale bude potřeba ho zaujmout. Existují vůbec nějaké ověřené rady, jak sbalit kluka? Praxe hovoří jasně, ano. Chlapi a kluky zaujmou v podstatě banální věci. Připravit ženské zbraně, jdeme na to.

Jak sbalit kluka? 3 Základní kroky

Nejprve vám prozradím tři základní kroky, kterými byste měla vždy začít. Nebudu vás napínat a jdeme rovnou na ně.

1. Vzhled

Muži první, co vidí na ženě je vzhled. Je to fakt, který hovoří za vše. Působí to povrchně? Žena, která se o sebe stará, vždy zaujme více mužů. Svatá pravda. Fyzické zaujmutí pozornosti a vytvoření přitažlivosti je zásadní. Ráda bych podotkla, že upravená neznamená to stejné jako nalíčená. Dokonce většina mužů přehnané líčení nemusí. Ale je to typ od typu. Někteří muži mají rádi velká silikonová prsa a jiní se jich skoro bojí. Každý má trochu odlišné fyzické preference.

Co to znamená? Není třeba trávit hodiny před zrcadlem. Starejte se o sebe, mějte umyté vlasty, pěkné oblečení, upravené nehty, vytrhané obočí. To je základ. Musíte se cítit hlavně dobře sama se sebou. Další věci již mohou být opravdu individuálně.

  • Odvážnější oblékání zaujme obecně více než decentní.
  • Sportovní postava se zalíbí spíše než nesportovní.
  • Dlouhé vlasy obecně lepší než krátké.

💡 Tip: Svůj outfit doplňte o červenou barvu, muži ji vyhodnocují jako sexy a strhává jejich pozornost.

jak sbalit
Červená zaručeně upoutá pozornost, volte max 3 prvky celkového outfitu!

2. Úsměv

Po zvládnutí prvního kroku je na řadě úsměv, což je první krok k tomu, abyste se zalíbili klukovi. Úsměv už odjakživa muže přitahuje a usměvavá holka se prostě líbí. To souvisí i s tím, že muže přitahují pozitivní holky, s kterými se zasmějí. Buďte vtipná a nebojte se zasmát sama sobě. Který muž netouží být ve společnosti veselé ženy, které září úsměv na rtech a je tak trochu optimistka. Zde ještě jedna poznámka k fyzické kráse. Samozřejmě rovné a bílé zuby jsou tou úspěšnou kombinací 🙂

3. Svá a sebevědomá

Každá z nás si prostě někdy řekla: “Jsem, jaká jsem.” A to je dobře! Nezapomínejte být sama sebou. Hrát si na něco, co nejste časem vypluje na povrch. Okouzlit kluka nepravým já asi není to, co chcete. Být sama sebou je vyjádření Vašeho sebevědomí. A není to překvapující zjištění — muži milují sebevědomé ženy. Žena, která má zdravé sebevědomí, je přirozeným magnetem na muže.

U těchto kroků je potřeba začít. Cítit se krásná, veselá, sebevědomá je úspěch k tomu, že budete nepřehlédnutelná nejen pro svého vyvoleného.

jak sbalit kluka ktery si me nevsima
Jak sbalit kluka?

Jak sbalit kluka, který mě nezná?

Překročte svoji komfortní zónu, není nic jednoduššího než za vyvoleným zajít. Že se takové věci dějí jen ve filmu? A Vy si nepřejete happy end? Buďte jednoduše drzá. Zkuste muže oslovit. Drzejší holky mají plusové body a muži takové škádlení přitahuje. Jen s tou drzostí opatrně, však víte, nic se nemá přehánět. Není drzost Vaše silná stránka? Dovolte mu si zahrát na hrdinu, požádejte ho o pomoc. Muž ženě rád pomůže a Vy, tak můžete rozjet další taktiku, jak ho sbalit.

Jak sbalit kluka, který si mě nevšímá?

Trošku zapeklitá situace, jak na sebe strhnout pozornost, když nejste v jeho zájmu. Prozatím. Zvládnout první kroky může být složité, zvláště, když postrádáte sebevědomí. Možná trochu bojujete se strachem z odmítnutí, to je přirozené. A to si vezměte, kolik mužů je pravidelně odmítnutých od žen a život jede dál.

První tři kroky zvládáte a stejně nic? Někdy si muži tzv. stojí na vedení. Pokukujete po něm, házíte úsměvy od ucha k uchu, žádáte o pomoc a je to stále na bodu mrazu? Představuji ověřenou a přímou radu, jak sbalit klukadotyky. Letmé dotyky dávají najevo náklonnost. I když máte chuť se na něj vrhnout, letmé dotyky směřujte na ruce, paže. Věnujte mu dlouhý oční kontakt, hrajte si se svými vlasy.

jak sbalit kluka ktery si me nechce
Zkuste letmé dotyky!

Vždy je správný čas na polechtání jeho ega. Pochvalte mu silné ruce, jeho výšku, jeho úspěch v práci. Oceňte ho ve všem, na co on je pyšný. Muži potřebují uznání a chtějí být ve všem nejlepší. Díky lichotkám se bude cítit ve Vaší společnosti příjemně.

Naslouchat, poslouchat. Ukažte mu, že jste dobrá kamarádka. Zajímejte se o jeho zájmy, práci, rodinu. Zaměřte se na to, co máte podobného a využijte toho. Oba milujete dobrou kávu? Navrhněte mu, že si dáte ochutnávku kávy ve Vašich oblíbených kavárnách. Kluk, které mu se líbíte, neodmítne. A jestli odmítne? Jeho škoda, naštěstí jsou na světě necelé 4 miliardy mužů.

jak sbalit kluka ktery si me nevsima
Zajdeme na kávu?

Jak sbalit kluka, který mě nechce?

Nabízí se otázka, proč mě ten kluk nechce? Měnit se kvůli klukovi a potlačovat svoje vlastní já, není dobrý nápad. Každopádně změna k lepšímu je správný krok a není třeba se tomu bránit. Třeba právě ta změna k lepšímu je natolik důležitá, aby vyvolený změnil názor.

Odmítnutí může zranit naše city a situace se tak může zdát frustrující. To asi nedokážeme v tu chvíli změnit, nejsme taky stroje. Vraťme se ke kroku, že jste sebevědomá a sama sebou. Proč? Jestli tohle budete mít v hlavě, nestane se, že se budete ponižovat. Všechno má svoje hranice. Někdy se prostě stane, že sympatie není opětována. Stále máte možnost mu být nablízku jako spolehlivá kolegyně, kamarádka a třeba se to časem vyvrbí, jak si přejete.

Jak sbalit kluka, který chce jinou?

Dámy, tohle je trochu ožehavé. Sáhněte si do svědomí, která by chtěla být na místě té, které chcete muže přebrat. Možná, je to o morálních zásadách. Možná máte pocit, že by byl s Vámi šťastnější a že srdci neporučíte. Upřímně, kluk, který je šťastně zakoukaný, nemá chuť flirtovat s dalšími. Takového prince chceme všechny!

Víte, že má holku, celý září a nefungují základní kroky, jak sbalit kluka? Hledejte jinde, tenhle princ je šťastný muž a Vy nechcete být ta, co přebírá zadané muže. Je-li všechno na začátku, máte pořád šanci. Předveďte mu, jak jste báječná!

Jak sbalit kluka přes Facebook?

Sociální sítě a seznamky jsou aktuální trend pro navázání nového kontaktu. Dokonce musím říct, že se moje kamarádky na facebooku takto seznámily se svými životními partnery. Začít konverzaci jako první je spolehlivý krok, jak začít balit kluka přes facebook. Většina mužů má postoj, že nenapíšou holce první i přesto, že se jim líbí. Někteří jsou ještě stydlivější než my. Předveďte tak svou drzost!

jak sbalit kluka pres facebook
Napište mu!

Jak sbalit staršího kluka?

Někdo říká: “Věk je jenom číslo.” No, jak se to vezme. Určitý věkový rozdíl může mít vliv na rozdílnost vnímání pohledu na svět.

Starší muži vyhledávají sebevědomé, chytré a vtipné ženy, které jsou soběstačné. Nestojí o to mít vedle sebe rozhihňanou puberťačku, která se umí bavit jen o Instagramu. Přeskočím-li první kroky, nabízí se další taktika, jak sbalit staršího kluka, a tou je, že najdete společné téma a ukážete, jak moc jste chápává a dospělá.

Taktika na závěr

Rande klaplo, co dál? V každém případě se vyvarujte statusu stíhačky. Nepište mu, nevolejte mu každou hodinu. Jste nezávislá, sebevědomá žena! Je potřeba nasadit trochu taktiky, muži jsou dobyvatelé a lovci, tudíž by z Vaši strany měla přijít tajemnost, nedostupnost. Buďte tajemná, nepráskněte mu o sobě všechno po pár minutách hovoru. Nechte si něco pro sebe, bude mít pocit, že má, co objevovat. Nedostupnost dokazuje, že máte svůj život a svoje plány. Dejte si na čas, na jeho zprávu odpovězte po pár hodinách. Bude přemýšlet, co děláte, když nepíšete.

💡 Tip: Po čase zkuste poslat nějaké flirtující zprávy, žhavou fotku. Půjde-li to dobrým směrem, muž bude nadšený. To může vést k příjemné rajcovní konverzaci a později i k sexu přes internet.

Závěrem bych ráda řekla, že stojí za to zariskovat. To nejhorší, co se může stát je, že budete odmítnuta. Vy tak budete vědět, na čem jste a nemusíte si lámat hlavu co by, kdyby. Pamatujte, že nelze nikoho přimět, aby nás miloval. A ve své hlavě noste: ,,Jsem úžasná a hravě si poradím s tím, jak sbalit kluka! ” 💖

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz