Domů » O čem se bavit s holkou? A jak udělat dojem?

O čem se bavit s holkou? A jak udělat dojem?

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
o čem si psát s holkou

Něco na tom je, že první dojem uděláte jen jednou. Neváhejte už v komunikaci – o čem si psát s holkou a o čem se bavit na rande. Buďte přesvědčivý a autentičtí. Některá setkání jsou vydařenější, některé se prostě nepovedou podle plánu. Navazování vztahů není nic jednoduchého, ale určitě to patří k těm milým a veselým věcem v životě. Poradím jako zkušená žena v randění a seznamovaní přes internetové seznamky, jak si být jistější. Představuji 3 kroky, jak se s tím lépe poprat a udělat dojem. Netápejte už nad tím, jak začít konverzaci, co napsat holce či jaká jsou vhodná témata o čem se bavit na rande. A pro odvážnější nechybí ani otázky na tělo. ⬇️

1. Krok – jak ji oslovit

Někdo patří mezi stydlivější povahy a strach z odmítnutí převažuje nad oslovením holky. Strach musí stranou, bez oslovení se s ní nikdy nesblížíte. Nejhorší, co nastane je odmítnutí a to i jako bolestné rozchody patří k životu. Oslovením rovnou víte, na čem jste a nemusíte si lámat hlavu, jaké by to asi bylo. Na světě je tolik svobodných žen, které čekají na svého prince. Možnosti, jak oslovit holku:

 • osobně,
 • sociální sítě – Instagram, Facebook,
 • telefonicky,
 • sms,
 • vzkaz – písemný vzkaz ponechaný někde na pracovišti, ve škole,
 • seznamky – Tinder, Badoo, Elite Date.

Vyberte si možnost, která vám je nejkomfortnější.

💡 Extra tip: Jděte za ni osobně nebo ji zavolejte! Udělejte dojem a dejte najevo odvahu a vaše sebevědomí.

⚠️ Ono psaní je hezký a ledacos se za něj schová. Ale není to jen o tom, že si budete do nekonečna psát. Osobní komunikace s holkou je podstatnější a jedině ta může vést k tomu, že holku získáte.

o čem se bavit s holkou
Romantické: Nechte ji někde milý vzkaz ❤️.

4 tipy, jak začít konverzaci

Samozřejmě, jak začít rozhovor souvisí s tím, zda ji znáte nebo neznáte a jakou možnost oslovení zvolíte. Vždy rozhovor přizpůsobte podle toho, co se děje kolem a konverzaci uzpůsobte okolnostem. Mluvte, pište o různých věcech, abyste ji dali prostor se vyjádřit. 4 základní tipy, jak začít konverzaci s holkou:

1. Tip: Doporučte ji něco – neznámou holku můžete oslovit třeba v kavárně a doporučit ji svou oblíbenou kávu či odhadněte, co by si tak chtěla dát. Přes elektronickou komunikaci ji na základě analýzy profilu doporučte např.: zajímavá místa v Praze, hudební či kulturní akci, oblíbenou restauraci.

2. Tip: Společné téma – pokud holku znáte, vsaďte na společné téma. Můžete se pobavit o školních projektech, přednáškách, nových věcech v práci, jednotných koníčcích. Společné věci jsou vždy dobrý start pro konverzaci.

3. Tip: Požádejte ji o malou laskavost či pomoc – navrhněte ji, aby vám např. pohlídala věci a vy zatím zajdete pro pití. Nebo ji požádejte o pomoc při pracovním úkolu či učení do školy.

4. Tip: Složte ji kompliment – zalichoťte ji, že je krásná, vtipná, chytrá. Buďte konkrétní a pochvalte ji vlasy, úsměv či její outfit. Pozor si dejte na lichocení těla. Komplimenty musí být milé a upřímné.

2. Krok – o čem si psát s holkou

V této době je běžné, že prvnímu rande předchází chatování či smskování. Už taková konverzace mnohé napoví. Rozhodně ze začátku, o čem si psát s holkou, je potřeba zvážit. Za mě rozhodně platí pravidlo, že se nic nemá přehánět. Originalita a vtipnost je fajn, jen má vše svoje hranice.

⚠️Pozor – holka neodpovídá, odpovídat nechce. Netlačte na ni, jen to zhoršíte. Jestli nechcete působit jako zoufalec, po třech zprávách, na které nereagovala – už nepište. Určitě je někde jiná holka, která se s vámi bude chtít seznámit, aniž byste se doprošoval.

Dala jsem dohromady pár tipů, jak prolomit ledy pomocí zahřívacích konverzačních témat a co napsat holce hezkého. ⬇️

Vhodná rozehřívací témata, o čem si psát s holkou:

✔️ počasí,

✔️ dnešní den, aktuální dění,

✔️ koníčky,

✔️ práce, škola,

✔️ cestování,

✔️ sporty.

S těmito tématy vsadíte na jistotu, pokládejte otevřené otázky – je složitější udržovat konverzaci, když budete dostávat odpovědi: ano, ne. Jestli nemáte problém s navazováním prvního kontaktu a snažíte se najít zajímavější a vtipné téma, o čem se bavit s holkou, zkuste:

✔️ veselé historky ze života,

✔️ horoskopy,

✔️ vesmír,

✔️ dětská přání,

✔️ budoucnost,

✔️ umělá inteligence,

✔️ smysl života,

✔️ černý humor.

o čem si psát s holkou
,, Ahoj. Jaký jsi dneska měla den? “

Komplimenty aneb, co napsat holce hezkého

Každá holka chce být jedinečná a díky milým komplimentům se tak cítit bude. Vy snadno dáte najevo, že o ni máte zájem. I tady platí pravidlo, že všeho s mírou.

⚠️ Příliš mnoho lichotek může ženu vyděsit či se bude domnívat, že za to budete chtít něco na oplátku. Ze začátku vynechte i kompliment, že je sexy – působí to všeobecným a laciným dojmem.

Originální tipy, co napsat holce hezkého, a udělat dojem:

❣️ Vypadáš skvěle! Víc by ti to mohlo slušet snad jen, když budeš zavěšená do mojí ruky.

❣️ Slyšel jsem, že ta správná žena ze mě udělá lepšího chlapa. Jsi to ty?

❣️ Sluníčko svítí, práci mám hotovou a poznal jsem tebe. Zdá se, že život už snad ani nemůže být lepší.

❣️ Jsou jenom tři věci, kterých se v životě nikdy nepřejím: hokej, pořádný kus masa a ty.

❣️ Než jsem uviděl tvůj profil, nevěřil jsem na lásku na první pohled.

3. Krok – o čem se bavit s holkou na prvním rande

První rande je pro někoho snadné, pro někoho značný stres. Zachovejte klidnou hlavu. Pro někoho je jednodušší si psát, někdo lépe zvládá osobní komunikaci. Vždy buďte sám sebou, neveďte monolog, naslouchejte ženě a ptejte se. Sledujte ženu, jak se chová a o čem se ráda baví. Vhodná rozehřívací témata jsem již uváděla a lze na prvním rande využít i další, hlavně aby řeč nestála:

✔️ filmy a seriály na Netflixu,

✔️ Outdoorové aktivity, kempování,

✔️ knihy,

✔️ domácí mazlíčci,

✔️ hudba,

✔️ technologie,

✔️ divadlo a kultura,

✔️ jídlo a pití.

💡 Extra tip: Snažte se mít všeobecný přehled, sledujte aktuální dění ve světě. Tím budete mít vždycky, co říct.

Otázky na tělo

První rande máte úspěšně za sebou a šlo to výborně? Na řadě je další schůzka a vám se tak otevře možnost dalších témat o čem se bavit s holkou na rande. Slyšeli jste už o otázkách na tělo? Dokáží bravurně prolomit ledy mezi vámi a rozhodně nebudete litovat, když je položíte.

 • Jaký byl tvůj první dojem, když jsi mě potkala?
 • Myslíš si, že máš vyřešenou minulost?
 • Jak dáváš najevo lásku?
 • Co je nejcitlivější část tvého těla?
 • Je něco, co tě vždycky rozesměje v souvislosti se mnou?
 • Máš dobrý vztah s rodinou?
 • Co potřebuješ, když jsi ve stresu? Zavolat, mluvit či být o samotě?
 • Jak vypadá tvůj dokonalý den?
 • Kde je tvé šťastné místo?
 • Přátelíš se s některým ze svých bývalých?

💡 Extra tip: Řekněte si tři věci, co se vám na tom druhém líbí. I když je to neznámá holka, odhoďte zábrany a buďte upřímný.

o čem se bavit s holkou na prvním rande
Užívejte si rozhovor s ní a naslouchejte.

Žádné zkratky neexistují

Možná bych měla předeslat, že pokud to myslíte skutečně vážně, chcete umět udělat dojem na holky a vědět, o čem se s ní bavit, tak neexistují žádné zkratky. Protože na holku uděláte dojem, když budete dobrý, laskavý, zajímavý, sebevědomý člověk. Znamená to, že se v první řadě musíte soustředit na to, kdo jste, jak být nejlepší verze vašeho skutečného já a potom máte automaticky vyhráno a holky za vámi budou chodit samy.

Dobrá zpráva je, že na tom můžete začít pracovat už teď a že ve výsledku nejvíce získáte vy sami. Takže, co já, jako holka, chci od kluka, aby mě zaujal a udělal na mě dojem?

 1. Buďte laskavý: Vaše chování vůči všem okolo by mělo být ohleduplné, slušné a vstřícné. Pokud se budete hezky chovat jenom ke mně, protože mě chcete sbalit, ale seřvete číšničku v kavárně, tak jste skončil. Do této kategorie patří i to, že byste o lidech měl mluvit hezky, pokud o lidech kolem sebe mluvíte negativně, rozhodně tím neuděláte dojem a nejspíš každou rozumnou holku odradíte.
 2. Najděte si koníček: Není nic horšího, než když kluka nic nezajímá. Ale pokud budete mít něco, o čem budete s nadšením vyprávět, tak vás každá holka bude ráda a s obdivem poslouchat.
 3. Zajímejte se o svět okolo sebe: Nemusíte mít vysokou školu, abyste zaujal, ani nemusíte vědět o všem všechno, mějte ale otevřenou mysl, zajímejte se a poslouchejte, co vám kdo jiný říká. Další výhodou je, že si tímto způsobem vybudujete empatii k lidem okolo sebe, budete tak chápavější, laskavější i zajímavější.
 4. Starejte se o to, jak vypadáte: Nemusíte trávit hodiny ve fitku ani chodit oblékaný podle poslední módy. Ale špinavé anebo smrduté oblečení rozhodně neprojde. A pokud budete mít pár kilo navíc ze sedavého zaměstnání, tak to také není problém, dokud to není příliš. V dnešní době se již od kluka rozhodně očekává, že se bude starat o své zdraví a nebude mu lhostejné, co do sebe cpe.
 5. Získejte sebevědomí: Zde možná více, než v předchozích bodech platí, že to nemá být nic extrémního, ale zdravý postoj sám k sobě a vědomí své hodnoty je rozhodně základ. Každý máme své dobré a špatné stránky, věci, co nám jdou a co nám nejdou, sebereflexe a z ní vyvěrající zdravé sebevědomí rozhodně patří ke každému, kdo chce světem projít se vztyčenou hlavou. Pokud máte pocit, že v této oblasti pokulháváte, vyhledejte terapeuta, který vám s tím pomůže.

Závěrem

Komunikace je pro navázání bližšího vztahu klíčová. Každý máme jinou povahu a to je i při seznamování podstatné. Buďte sám sebou, pozitivně naladěn. Psaní směřujte k tomu, že ji pozvete na rande. Před prvním setkáním zkuste tipy, jak zaujmout holku na rande.

Nervozitu ze sebe shoďte a zbytečně si nelamte hlavu, o čem si psát s holkou a napište ji. Důležitější je, jak si budete rozumět osobně. Dojem uděláte, když budete pozorný, naslouchat a ptát se. Konverzaci a rande si užívejte, časem už to bude jen a jen přirozenější. Po pár schůzkách a sblížení zkuste zariskovat a to posláním lechtivější fotky či se na výměně fotek domluvte. Rychleji tak můžete dát směr vašemu vztahu. Intimní sbližování snáze rozuzlí, zda to vede k romantickému vztahu či se nacházíte ve friendzóně.

„Udělat dojem na lidi můžete i z dálky, ale opravdu zasáhnout lze jen z těsné blízkosti.“

John C. Maxwell

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz