Domů » O čem se bavit s holkou? A jak udělat dojem?

O čem se bavit s holkou? A jak udělat dojem?

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace
o čem si psát s holkou

Něco na tom je, že první dojem uděláte jen jednou. Neváhejte už v komunikaci – o čem si psát s holkou a o čem se bavit na rande. Buďte přesvědčivý a autentičtí. Některá setkání jsou vydařenější, některé se prostě nepovedou podle plánu. Navazování vztahů není nic jednoduchého, ale určitě to patří k těm milým a veselým věcem v životě. Poradím jako zkušená žena v randění a seznamovaní přes internetové seznamky, jak si být jistější. Představuji 3 kroky, jak se s tím lépe poprat a udělat dojem. Netápejte už nad tím, jak začít konverzaci, co napsat holce či jaká jsou vhodná témata o čem se bavit na rande. A pro odvážnější nechybí ani otázky na tělo. ⬇️

1. Krok – jak ji oslovit

Někdo patří mezi stydlivější povahy a strach z odmítnutí převažuje nad oslovením holky. Strach musí stranou, bez oslovení se s ní nikdy nesblížíte. Nejhorší, co nastane je odmítnutí a to i jako bolestné rozchody patří k životu. Oslovením rovnou víte na čem jste a nemusíte si lámat hlavu, jaké by to asi bylo. Na světě je tolik svobodných žen, které čekají na svého prince. Možnosti, jak oslovit holku:

  • osobně
  • sociální sítě – Instagram, Facebook
  • telefonicky
  • sms
  • vzkaz – písemný vzkaz ponechaný někde na pracovišti, ve škole
  • seznamky – Tinder, Badoo, Elite Date.

Vyberte si možnost, která vám je nejkomfortnější.

💡 Extra tip: Jděte za ni osobně nebo ji zavolejte! Udělejte dojem a dejte najevo odvahu a vaše sebevědomí.

⚠️ Ono psaní je hezký a ledacos se za něj schová. Ale není to jen o tom, že si budete do nekonečna psát. Osobní komunikace s holkou je podstatnější a jedině ta může vést k tomu, že holku získáte.

o čem se bavit s holkou
Romantické: Nechte ji někde milý vzkaz ❤️.

4 tipy, jak začít konverzaci

Samozřejmě, jak začít rozhovor souvisí s tím, zda ji znáte nebo neznáte a jakou možnost oslovení zvolíte. Vždy rozhovor přizpůsobte podle toho, co se děje kolem a konverzaci uzpůsobte okolnostem. Mluvte, pište o různých věcech, abyste ji dali prostor se vyjádřit. 4 základní tipy, jak začít konverzaci s holkou:

1. Tip: Doporučte ji něco – neznámou holku můžete oslovit třeba v kavárně a doporučit ji svou oblíbenou kávu či odhadněte, co by si tak chtěla dát. Přes elektronickou komunikaci ji na základě analýzy profilu doporučte např.: zajímavá místa v Praze, hudební či kulturní akci, oblíbenou restauraci.

2. Tip: Společné téma – pokud holku znáte, vsaďte na společné téma. Můžete se pobavit o školních projektech, přednáškách, nových věcech v práci, jednotných koníčcích. Společné věci jsou vždy dobrý start pro konverzaci.

3. Tip: Požádejte ji o malou laskavost či pomoc – navrhněte ji, aby vám např. pohlídala věci a vy zatím zajdete pro pití. Nebo ji požádejte o pomoc při pracovním úkolu či učení do školy.

4. Tip: Složte ji kompliment – zalichoťte ji, že je krásná, vtipná, chytrá. Buďte konkrétní a pochvalte ji vlasy, úsměv či její outfit. Pozor si dejte na lichocení těla. Komplimenty musí být milé a upřímné.

2. Krok – o čem si psát s holkou

V této době je běžné, že prvnímu rande předchází chatování či smskování. Už taková konverzace mnohé napoví. Rozhodně ze začátku, o čem si psát s holkou, je potřeba zvážit. Za mě rozhodně platí pravidlo, že se nic nemá přehánět. Originalita a vtipnost je fajn, jen má vše svoje hranice.

⚠️Pozor – holka neodpovídá, odpovídat nechce. Netlačte na ni, jen to zhoršíte. Jestli nechcete působit jako zoufalec, po třech zprávách, na které nereagovala – už nepište. Určitě je někde jiná holka, která se s vámi bude chtít seznámit, aniž byste se doprošoval.

Dala jsem dohromady pár tipů, jak prolomit ledy pomocí zahřívacích konverzačních témat a co napsat holce hezkého. ⬇️

Vhodná rozehřívací témata o čem si psát s holkou:

✔️ počasí

✔️ dnešní den, aktuální dění

✔️ koníčky

✔️ práce, škola

✔️ cestování

✔️ sporty

S těmito tématy vsadíte na jistotu, pokládejte otevřené otázky – je složitější udržovat konverzaci, když budete dostávat odpovědi: ano, ne. Jestli nemáte problém s navazováním prvního kontaktu a snažíte se najít zajímavější a vtipné téma o čem se bavit s holkou, zkuste:

✔️ veselé historky ze života

✔️ horoskopy

✔️ vesmír

✔️ dětská přání

✔️ budoucnost

✔️ umělá inteligence

✔️ smysl života

✔️ černý humor

o čem si psát s holkou
,, Ahoj. Jaký jsi dneska měla den? „

Komplimenty aneb, co napsat holce hezkého

Každá holka chce být jedinečná a díky milým komplimentům se tak cítit bude. Vy snadno dáte najevo, že o ni máte zájem. I tady platí pravidlo, že všeho s mírou.

⚠️ Příliš mnoho lichotek může ženu vyděsit či se bude domnívat, že za to budete chtít něco na oplátku. Ze začátku vynechte i kompliment, že je sexy – působí to všeobecným a laciným dojmem.

Originální tipy, co napsat holce hezkého a udělat dojem:

❣️ ,, Vypadáš skvěle! Víc by ti to mohlo slušet snad jen, když budeš zavěšená do mojí ruky. „

❣️ ,, Slyšel jsem, že ta správná žena ze mě udělá lepšího chlapa. Jsi to ty? „

❣️ ,, Sluníčko svítí, práci mám hotovou a poznal jsem tebe. Zdá se, že život už snad ani nemůže být lepší.“

❣️ ,, Jsou jenom tři věci, kterých se v životě nikdy nepřejím: hokej, pořádný kus masa a ty. „

❣️ ,, Než jsem uviděl tvůj profil, nevěřil jsem na lásku na první pohled. „

3. Krok – o čem se bavit s holkou na prvním rande

První rande je pro někoho snadné, pro někoho značný stres. Zachovejte klidnou hlavu. Pro někoho je jednodušší si psát, někdo lépe zvládá osobní komunikaci. Vždy buďte sám sebou, neveďte monolog, naslouchejte ženě a ptejte se. Sledujte ženu, jak se chová a o čem se ráda baví. Vhodná rozehřívací témata jsem již uváděla a lze na prvním rande využít i další, hlavně aby řeč nestála:

✔️ filmy a seriály na Netflixu

✔️ Outdoorové aktivity, kempování

✔️ knihy

✔️ hudba

✔️ domácí mazlíčci

✔️ technologie

✔️ divadlo a kultura

✔️ jídlo a pití

💡 Extra tip: Snažte se mít všeobecný přehled, sledujte aktuální dění ve světě. Tím budete mít vždycky, co říct.

Otázky na tělo

První rande máte úspěšně za sebou a šlo to výborně? Na řadě je další schůzka a vám se tak otevře možnost dalších témat o čem se bavit s holkou na rande. Slyšeli jste už o otázkách na tělo? Dokáží bravurně prolomit ledy mezi vámi a rozhodně nebudete litovat, když je položíte.

❤️‍🔥 ,, Jaký byl tvůj první dojem, když jsi mě potkala? „

❤️‍🔥 ,, Myslíš si, že máš vyřešenou minulost? „

❤️‍🔥 ,, Jak dáváš najevo lásku?“

❤️‍🔥 ,, Jaká je nejcitlivější část tvého těla?“

❤️‍🔥 ,, Je něco, co tě vždycky rozesměje v souvislosti se mnou?“

❤️‍🔥 ,,Jaký máš vztah s rodinou?“

❤️‍🔥 ,, Co potřebuješ, když jsi ve stresu? Zavolat, mluvit či být o samotě?“

❤️‍🔥 ,, Jak vypadá tvůj dokonalý den?“

❤️‍🔥 ,, Kde je tvé šťastné místo?“

❤️‍🔥 ,, Přátelíš se s některým ze svých bývalých?“

💡 Extra tip: Řekněte si tři věci, co se vám na tom druhém líbí. I když je to neznámá holka, odhoďte zábrany a buďte upřímný.

o čem se bavit s holkou na prvním rande
Užívejte si rozhovor s ní a naslouchejte.

Nejlepší dojem

Komunikace je pro navázání bližšího vztahu klíčová. Každý máme jinou povahu a to je i při seznamování podstatné. Buďte sám sebou, pozitivně naladěn. Psaní směřujte k tomu, že ji pozvete na rande. Před prvním setkáním zkuste tipy, jak zaujmout holku na rande.

Nervozitu ze sebe shoďte a zbytečně si nelamte hlavu o čem si psát s holkou a napište ji. Důležitější je, jak si budete rozumět osobně. Dojem uděláte, když budete pozorný, naslouchat a ptát se. Konverzaci a rande si užívejte, časem už to bude jen a jen přirozenější. Po pár schůzkách a sblížení zkuste zariskovat a to posláním lechtivější fotky či se na výměně fotek domluvte. Rychleji tak můžete dát směr vašemu vztahu. Intimní sbližování snáze rozuzlí, zda to vede k romantickému vztahu či se nacházíte ve friendzóně.

„Udělat dojem na lidi můžete i z dálky, ale opravdu zasáhnout lze jen z těsné blízkosti.“

John C. Maxwell

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2022 | ŽijÚspěšně.cz